Lastekaitse Liidu Lastelaagrite Osaühing
Muu toitlustamine
15.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 65 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 29.06.2019; lepingu maksumus 6,0 tuh €: Töösuvi 2019 täiendav hange II.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 254 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 315 796,00 | 341 831,00 | 373 060,00 | 371 544,00 | 343 348,00 |
| Ärikasum (€) | 8 432,00 | 46 842,00 | -14 076,00 | 45 228,00 | -15 623,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 445,00 | 46 856,00 | -14 067,00 | 45 243,00 | -15 605,00 |
| Varad (€) | 261 910,00 | 308 717,00 | 278 963,00 | 308 119,00 | 272 774,00 |
| Kohustised (€) | 80 424,00 | 80 375,00 | 64 688,00 | 48 601,00 | 28 861,00 |
| Omakapital (€) | 181 486,00 | 228 342,00 | 214 275,00 | 259 518,00 | 243 913,00 |
| Raha (€) | 82 423,00 | 39 230,00 | 42 923,00 | 94 234,00 | 103 430,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 10,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 273 tuh €
- Omakapital
- 244 tuh €
- Kohustised
- 28,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 216 tuh €
- Riiklikud maksud
- 39,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 33,8 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2017–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 3
- Teadaolev maht
- Vähemalt 6,0 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
254 tuh € · 48 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 343 348,00 € · puhaskahjum 15 605,00 €
müügitulu 371 544,00 € · puhaskasum 45 243,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 373 060,00 € · puhaskahjum 14 067,00 €
müügitulu 341 831,00 € · puhaskasum 46 856,00 €
müügitulu 315 796,00 € · puhaskasum 8 445,00 €
müügitulu 198 235,00 € · puhaskahjum 2 062,00 €
müügitulu 364 235,00 € · puhaskasum 49 785,00 €
müügitulu 277 937,00 € · puhaskasum 25 939,00 €
müügitulu 257 954,00 € · puhaskasum 15 361,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Endla tn 6-18 · 10142 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10080354 / 8
müügitulu 264 158,00 € · puhaskasum 18 715,00 €
Lastekaitse Liit osalus muutus: 100% · 43 000,00 EEK → 100% · 2 748,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10080354 / 6
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.07.2026