Osaühing CREME
Enda kinnisvara ost ja müük
27.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 21 aastat ja 315 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 9 524,00 | 244 719,00 | 35 000,00 | 0,00 | 406 289,00 |
| Ärikasum (€) | 22 530,00 | 22 315,00 | 13 503,00 | -15 578,00 | -205 443,00 |
| Puhaskasum (€) | 22 531,00 | 22 316,00 | 13 505,00 | -15 578,00 | -252 943,00 |
| Varad (€) | 379 022,00 | 407 756,00 | 655 247,00 | 639 069,00 | 151 703,00 |
| Kohustised (€) | 1 125,00 | 7 543,00 | 241 529,00 | 240 929,00 | 6 506,00 |
| Omakapital (€) | 377 897,00 | 400 213,00 | 413 718,00 | 398 140,00 | 145 197,00 |
| Raha (€) | 9 653,00 | 72 455,00 | 3 224,00 | 2 334,00 | 29 466,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 0,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 152 tuh €
- Omakapital
- 145 tuh €
- Kohustised
- 6,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (17)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 40,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 10,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
maksuvõlg 2 221,05 € · vanima nõude tähtpäev 21.08.2026
müügitulu 406 289,00 € · puhaskahjum 252 943,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 15 578,00 €
Varasemad muutused
Deigo Merila – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10110601 / 14
müügitulu 35 000,00 € · puhaskasum 13 505,00 €
müügitulu 244 719,00 € · puhaskasum 22 316,00 €
müügitulu 9 524,00 € · puhaskasum 22 531,00 €
müügitulu 756,00 € · puhaskasum 103 346,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Pärnu linn, Aisa tn 39 · 80017 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10110601 / 12
müügitulu 840,00 € · puhaskahjum 1 813,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 10 878,00 €
müügitulu 3 416,00 € · puhaskahjum 18 804,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Lõõtsa tn 8a · 11415 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10110601 / 8
Majandusaasta periood muutus: 01.07 · 30.06 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 10110601 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
12 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026