osaühing Metsis
Metsamajandusmasinate tootmine
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 18 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 091 103,00 | 3 691 807,00 | 3 948 616,00 | 5 282 750,00 | 5 175 021,00 |
| Ärikasum (€) | 343 253,00 | 240 619,00 | 398 335,00 | 719 651,00 | 819 108,00 |
| Puhaskasum (€) | 343 265,00 | 240 625,00 | 398 346,00 | 719 323,00 | 831 824,00 |
| Varad (€) | 1 627 846,00 | 2 072 297,00 | 2 596 921,00 | 3 442 372,00 | 3 956 284,00 |
| Kohustised (€) | 309 556,00 | 513 382,00 | 639 660,00 | 765 788,00 | 447 876,00 |
| Omakapital (€) | 1 318 290,00 | 1 558 915,00 | 1 957 261,00 | 2 676 584,00 | 3 508 408,00 |
| Raha (€) | 153 338,00 | 90 640,00 | 16 269,00 | 1 892,00 | 619 481,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 11,00 | 11,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,0 mln €
- Omakapital
- 3,5 mln €
- Kohustised
- 448 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 30,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 32,1 tuh €
- Töötajaid
- 10,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 175 021,00 € · puhaskasum 831 824,00 €
müügitulu 5 282 750,00 € · puhaskasum 719 323,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 948 616,00 € · puhaskasum 398 346,00 €
müügitulu 3 691 807,00 € · puhaskasum 240 625,00 €
müügitulu 3 091 103,00 € · puhaskasum 343 265,00 €
müügitulu 1 794 806,00 € · puhaskasum 60 834,00 €
müügitulu 3 462 827,00 € · puhaskasum 306 401,00 €
müügitulu 3 542 760,00 € · puhaskasum 39 296,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Saarde vald, Väljaküla, Metsise · 86215 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30019998 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Saarde vald, Väljaküla · 86215 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30019998 / 7
müügitulu 2 214 741,00 € · puhaskasum 21 698,00 €
müügitulu 2 838 148,00 € · puhaskasum 167 624,00 €
aktsiaselts Iftar osalus muutus: 100% · 100 000,00 EEK → 100% · 6 391,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30019998 / 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026