Osaühing DANVILLE
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 91 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 20.07.2026; lepingu maksumus 179 tuh €: Viimsi Kooli A-korpuse tualettruumide remontööd.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 397 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 238 338,00 | 1 036 751,00 | 2 797 635,00 | 1 627 400,00 | 1 516 102,00 |
| Ärikasum (€) | 96 978,00 | 14 195,00 | 89 429,00 | 23 784,00 | 44 831,00 |
| Puhaskasum (€) | 96 870,00 | 12 545,00 | 85 209,00 | 27 885,00 | 71 002,00 |
| Varad (€) | 1 021 426,00 | 1 100 549,00 | 1 220 122,00 | 1 326 498,00 | 1 350 698,00 |
| Kohustised (€) | 94 402,00 | 160 980,00 | 195 344,00 | 378 955,00 | 333 434,00 |
| Omakapital (€) | 927 024,00 | 939 569,00 | 1 024 778,00 | 947 543,00 | 1 017 264,00 |
| Raha (€) | 413 196,00 | 416 675,00 | 154 254,00 | 46 945,00 | 111 547,00 |
| Töötajate arv | — | — | 11,00 | 8,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,0 mln €
- Kohustised
- 333 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 379 tuh €
- Riiklikud maksud
- 8,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 16,4 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 16
- Teadaolev maht
- Vähemalt 7,1 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
397 tuh € · 16 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 516 102,00 € · puhaskasum 71 002,00 €
müügitulu 1 627 400,00 € · puhaskasum 27 885,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 797 635,00 € · puhaskasum 85 209,00 €
müügitulu 1 036 751,00 € · puhaskasum 12 545,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Jõelähtme vald, Iru küla, Saha-Loo tee 34 · 74206 · kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10081984 / 18
müügitulu 1 238 338,00 € · puhaskasum 96 870,00 €
müügitulu 998 030,00 € · puhaskasum 175 220,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Väike-Paala tn 2 · 11415 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10081984 / 17
müügitulu 2 533 984,00 € · puhaskasum 187 502,00 €
müügitulu 1 537 415,00 € · puhaskasum 74 004,00 €
müügitulu 1 804 540,00 € · puhaskasum 98 418,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Peterburi tee 47 · 11415 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 10081984 / 15
müügitulu 1 547 246,00 € · puhaskasum 31 746,00 €
Jõustunud · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026