FARM INKASSO OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 100 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 220,00 | 0,00 | 0,00 | 2 935,00 | 1 089,00 |
| Ärikasum (€) | -117 583,00 | -182,00 | -15 643,00 | -10 807,00 | -289,00 |
| Puhaskasum (€) | -200 691,00 | -1 182,00 | -15 643,00 | -20 427,00 | 25 647,00 |
| Varad (€) | 2 003 420,00 | 2 150 509,00 | 2 123 554,00 | 2 192 994,00 | 2 130 477,00 |
| Kohustised (€) | 929 465,00 | 1 077 736,00 | 1 066 425,00 | 1 156 292,00 | 1 068 128,00 |
| Omakapital (€) | 1 073 955,00 | 1 072 773,00 | 1 057 129,00 | 1 036 702,00 | 1 062 349,00 |
| Raha (€) | 2 730,00 | 454,00 | 40,00 | 138,00 | 165,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,1 mln €
- Omakapital
- 1,1 mln €
- Kohustised
- 1,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Muutused
müügitulu 1 089,00 € · puhaskasum 25 647,00 €
müügitulu 2 935,00 € · puhaskahjum 20 427,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 15 643,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 1 182,00 €
müügitulu 5 220,00 € · puhaskahjum 200 691,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 7 231,00 €
müügitulu 8 480,00 € · puhaskasum 138 521,00 €
müügitulu 15 943,00 € · puhaskasum 792 991,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 44 081,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1 · 10143 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10081110 / 8
müügitulu 32 702,00 € · puhaskasum 24 124,00 €
OSAÜHING LOOMAN -AT osalus muutus: 100% · 42 000,00 EEK → 100% · 2 684,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10081110 / 6
12 · kanne 4
12 · kanne 3
FARM INKASSO OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 81110 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 25.07.2026