Ammeco Vara OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 108 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 77 911,00 | 120 121,00 | 161 167,00 | 157 188,00 | 132 584,00 |
| Ärikasum (€) | 48 494,00 | 84 857,00 | 135 867,00 | 120 908,00 | 87 592,00 |
| Puhaskasum (€) | 61 533,00 | 109 111,00 | 164 335,00 | 163 707,00 | 122 691,00 |
| Varad (€) | 1 121 896,00 | 1 231 071,00 | 1 396 024,00 | 1 559 302,00 | 1 681 428,00 |
| Kohustised (€) | 960,00 | 1 024,00 | 1 642,00 | 1 213,00 | 648,00 |
| Omakapital (€) | 1 120 936,00 | 1 230 047,00 | 1 394 382,00 | 1 558 089,00 | 1 680 780,00 |
| Raha (€) | 309 415,00 | 298 898,00 | 455 744,00 | 580 978,00 | 719 321,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,7 mln €
- Omakapital
- 1,7 mln €
- Kohustised
- 648 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 1,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,2 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Muutused
müügitulu 132 584,00 € · puhaskasum 122 691,00 €
müügitulu 157 188,00 € · puhaskasum 163 707,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 161 167,00 € · puhaskasum 164 335,00 €
müügitulu 120 121,00 € · puhaskasum 109 111,00 €
müügitulu 77 911,00 € · puhaskasum 61 533,00 €
müügitulu 88 670,00 € · puhaskasum 93 202,00 €
müügitulu 135 960,00 € · puhaskasum 108 803,00 €
müügitulu 106 922,00 € · puhaskasum 84 362,00 €
müügitulu 102 062,00 € · puhaskasum 79 259,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Paldiski mnt 82 · 10618 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10081666 / 6
müügitulu 80 657,00 € · puhaskasum 59 025,00 €
osaühing MRC osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10081666 / 4
Raili Metsa – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10081666 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026