Osaühing MANPOWER
Tööjõurent
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 131 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.11.2024; lepingu maksumus 151 tuh €: Administraator objektile Pikk tn 61, Tallinn 01.03.2025-29.02.2028.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 46,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 7 582 468,00 | 7 379 595,00 | 7 099 439,00 | 7 944 681,00 | 8 206 164,00 |
| Ärikasum (€) | 186 944,00 | 103 002,00 | -59 409,00 | -59 521,00 | -18 931,00 |
| Puhaskasum (€) | 183 890,00 | 105 881,00 | 24 964,00 | 55 172,00 | 59 364,00 |
| Varad (€) | 4 785 042,00 | 4 944 251,00 | 4 861 876,00 | 5 070 058,00 | 5 150 093,00 |
| Kohustised (€) | 1 094 953,00 | 1 148 281,00 | 1 040 942,00 | 1 193 952,00 | 1 214 623,00 |
| Omakapital (€) | 3 690 089,00 | 3 795 970,00 | 3 820 934,00 | 3 876 106,00 | 3 935 470,00 |
| Raha (€) | 3 208 979,00 | 3 230 000,00 | 3 202 382,00 | 3 300 023,00 | 3 497 708,00 |
| Töötajate arv | — | — | 236,00 | 197,00 | 230,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,2 mln €
- Omakapital
- 3,9 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 936 tuh €
- Tööjõumaksud
- 740 tuh €
- Töötajaid
- 186,00
Riigihanked
2020–2024 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 4
- Teadaolev maht
- Vähemalt 397 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
46,7 tuh € · 9 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Osanike muutmine
müügitulu 8 206 164,00 € · puhaskasum 59 364,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 7 944 681,00 € · puhaskasum 55 172,00 €
müügitulu 7 099 439,00 € · puhaskasum 24 964,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 7 379 595,00 € · puhaskasum 105 881,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 9 // Rävala pst 12 · 10143 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10081172 / 11
müügitulu 7 582 468,00 € · puhaskasum 183 890,00 €
müügitulu 6 540 106,00 € · puhaskasum 35 096,00 €
müügitulu 5 763 008,00 € · puhaskasum 107 473,00 €
müügitulu 6 857 969,00 € · puhaskasum 322 379,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Estonia pst 1 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10081172 / 9
müügitulu 7 032 664,00 € · puhaskasum 297 455,00 €
müügitulu 7 351 228,00 € · puhaskasum 294 394,00 €
Manpower OY osalus muutus: 100% · 400 000,00 EEK → 100% · 25 564,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10081172 / 3
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 26.08.2026