Osaühing Anteelia
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 18,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 440 119,00 | 1 564 627,00 | 719 954,00 | 790 096,00 | 990 773,00 |
| Ärikasum (€) | -31 196,00 | 192 887,00 | 136 454,00 | 199 536,00 | 330 496,00 |
| Puhaskasum (€) | -37 813,00 | 187 378,00 | 148 118,00 | 208 756,00 | 347 958,00 |
| Varad (€) | 575 034,00 | 777 973,00 | 768 103,00 | 1 011 348,00 | 1 242 873,00 |
| Kohustised (€) | 251 054,00 | 266 615,00 | 108 627,00 | 143 116,00 | 26 683,00 |
| Omakapital (€) | 323 980,00 | 511 358,00 | 659 476,00 | 868 232,00 | 1 216 190,00 |
| Raha (€) | 3 502,00 | 2 972,00 | 4 387,00 | 36 212,00 | 17 811,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 5,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2017Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
- Varad · 2025
- 1,2 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 26,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 135 tuh €
- Riiklikud maksud
- 0 €
- Tööjõumaksud
- 7,1 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Avaliku sektori maksed
2026
18,1 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 990 773,00 € · puhaskasum 347 958,00 €
müügitulu 790 096,00 € · puhaskasum 208 756,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 719 954,00 € · puhaskasum 148 118,00 €
müügitulu 1 564 627,00 € · puhaskasum 187 378,00 €
müügitulu 440 119,00 € · puhaskahjum 37 813,00 €
müügitulu 346 035,00 € · puhaskasum 13 755,00 €
müügitulu 896 261,00 € · puhaskahjum 50 593,00 €
müügitulu 1 107 334,00 € · puhaskasum 327 167,00 €
müügitulu 1 300 611,00 € · puhaskasum 15 839,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Mustamäe linnaosa, J. Sütiste tee 22-37 · 13411 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10080800 / 7
müügitulu 472 011,00 € · puhaskasum 6 709,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026