Attain OÜ
Muud mujal liigitamata lõbustus- ja vaba aja tegevused
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 145 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 82 618,00 | 88 128,00 | 88 392,00 | 123 169,00 | 151 587,00 |
| Ärikasum (€) | 14 732,00 | 11 112,00 | 3 085,00 | 19 471,00 | 49 720,00 |
| Puhaskasum (€) | 10 551,00 | 9 888,00 | 2 836,00 | 17 767,00 | 42 646,00 |
| Varad (€) | 54 451,00 | 55 550,00 | 48 883,00 | 72 446,00 | 88 022,00 |
| Kohustised (€) | 27 025,00 | 25 763,00 | 17 260,00 | 34 993,00 | 33 323,00 |
| Omakapital (€) | 27 426,00 | 29 787,00 | 31 623,00 | 37 453,00 | 54 699,00 |
| Raha (€) | 10 410,00 | 14 186,00 | 12 890,00 | 27 299,00 | 25 299,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 2,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 88,0 tuh €
- Omakapital
- 54,7 tuh €
- Kohustised
- 33,3 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 19,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 6,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,7 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Indrek Vaheoja – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10080844 / 12, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10080844 / M5
müügitulu 151 587,00 € · puhaskasum 42 646,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 123 169,00 € · puhaskasum 17 767,00 €
müügitulu 88 392,00 € · puhaskasum 2 836,00 €
müügitulu 88 128,00 € · puhaskasum 9 888,00 €
müügitulu 82 618,00 € · puhaskasum 10 551,00 €
müügitulu 71 208,00 € · puhaskasum 10 656,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, P. Kerese tn 8 · 11615 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10080844 / 9
müügitulu 73 469,00 € · puhaskasum 5 926,00 €
müügitulu 81 821,00 € · puhaskasum 19 483,00 €
müügitulu 68 969,00 € · puhaskasum 11 063,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, P. Kerese tn 8 · 12112 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10080844 / 7
müügitulu 44 978,00 € · puhaskasum 629,00 €
Ettevõtte staatus muutus: Registrisse kantud · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10080844 / 4
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Tegevuse jätkamise kanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Tegevuse jätkamise kanne
Ettevõtte staatus muutus: Likvideerimisel · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 80844 / 3
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026