Biore Tervisestuudio OÜ
Jaemüük posti või Interneti teel
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 95 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 179 654,00 | 171 141,00 | 159 353,00 | 142 866,00 | 132 008,00 |
| Ärikasum (€) | -4 060,00 | -8 621,00 | -12 272,00 | -28 914,00 | -44 505,00 |
| Puhaskasum (€) | -4 476,00 | -8 621,00 | -30 971,00 | -28 436,00 | -44 396,00 |
| Varad (€) | 175 425,00 | 167 204,00 | 130 181,00 | 102 621,00 | 75 793,00 |
| Kohustised (€) | 14 372,00 | 14 772,00 | 8 720,00 | 9 596,00 | 27 164,00 |
| Omakapital (€) | 161 053,00 | 152 432,00 | 121 461,00 | 93 025,00 | 48 629,00 |
| Raha (€) | 3 855,00 | 1 832,00 | 1 850,00 | 9 242,00 | 2 467,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 75,8 tuh €
- Omakapital
- 48,6 tuh €
- Kohustised
- 27,2 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 26,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,0 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 132 008,00 € · puhaskahjum 44 396,00 €
müügitulu 142 866,00 € · puhaskahjum 28 436,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Haljala vald, Eisma küla, Laine vkt 4 · 45411 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 40016480 / 9
müügitulu 159 353,00 € · puhaskahjum 30 971,00 €
müügitulu 171 141,00 € · puhaskahjum 8 621,00 €
Biore Tervisestuudio OÜ: Kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 40016480 / 7
müügitulu 179 654,00 € · puhaskahjum 4 476,00 €
müügitulu 165 423,00 € · puhaskahjum 129,00 €
müügitulu 148 301,00 € · puhaskasum 1 201,00 €
müügitulu 158 549,00 € · puhaskasum 7 711,00 €
müügitulu 166 421,00 € · puhaskasum 3 581,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Veski tn 7-58 · 44310 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40016480 / 4
müügitulu 158 048,00 € · puhaskasum 324,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026