Osaühing STARINAR
Mootorsõidukite hulgimüük
24.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 6 448,53 € → 4 000,00 € · vähenes 2 448,53 € · sh tasumisgraafikus 4 000,00 € · graafiku lõpp 20.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 137 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.03.2025; lepingu maksumus 16,5 tuh €: Voodipesu ja –tarvikud, operatsioonipesu ning patsientide riided.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 25,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 486 170,00 | 486 935,00 | 579 310,00 | 1 093 976,00 | 395 431,00 |
| Ärikasum (€) | 1 279,00 | -14 009,00 | -9 728,00 | 2 900,00 | -8 312,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 349,00 | -13 978,00 | -9 650,00 | 2 902,00 | -8 279,00 |
| Varad (€) | 126 661,00 | 120 148,00 | 209 094,00 | 278 007,00 | 264 907,00 |
| Kohustised (€) | 62 431,00 | 69 896,00 | 168 492,00 | 234 503,00 | 229 682,00 |
| Omakapital (€) | 64 230,00 | 50 252,00 | 40 602,00 | 43 504,00 | 35 225,00 |
| Raha (€) | 2 848,00 | 4 788,00 | 3 866,00 | 19 590,00 | 4 440,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 22,00 | 21,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 265 tuh €
- Omakapital
- 35,2 tuh €
- Kohustised
- 230 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 77,4 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 22,3 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 11
- Teadaolev maht
- Vähemalt 103 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
25,0 tuh € · 10 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
6 448,53 € → 4 000,00 € · vähenes 2 448,53 € · sh tasumisgraafikus 4 000,00 € · graafiku lõpp 20.12.2026 · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 6 448,53 € · vanima nõude tähtpäev 20.10.2026
maksuvõlg 2 379,28 € · vanima nõude tähtpäev 10.08.2026
Varasemad muutused
müügitulu 395 431,00 € · puhaskahjum 8 279,00 €
müügitulu 1 093 976,00 € · puhaskasum 2 902,00 €
müügitulu 579 310,00 € · puhaskahjum 9 650,00 €
müügitulu 486 935,00 € · puhaskahjum 13 978,00 €
müügitulu 486 170,00 € · puhaskasum 1 349,00 €
müügitulu 472 724,00 € · puhaskasum 1 950,00 €
müügitulu 499 271,00 € · puhaskasum 7 339,00 €
müügitulu 527 165,00 € · puhaskasum 8 976,00 €
müügitulu 479 294,00 € · puhaskahjum 30 424,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Vestervalli tn 8-9 · 20307 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40016368 / 5
müügitulu 518 822,00 € · puhaskasum 15 733,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026