Osaühing KT Medicor
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 158 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 39,7 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 72 225,00 | 73 632,00 | 76 430,00 | 86 876,00 | 89 684,00 |
| Ärikasum (€) | 408,00 | 1 777,00 | 1 012,00 | 9 323,00 | 1 431,00 |
| Puhaskasum (€) | 408,00 | 1 777,00 | 1 012,00 | 9 326,00 | 1 435,00 |
| Varad (€) | 26 766,00 | 28 515,00 | 34 640,00 | 36 703,00 | 39 706,00 |
| Kohustised (€) | 5 488,00 | 5 460,00 | 10 573,00 | 3 310,00 | 4 878,00 |
| Omakapital (€) | 21 278,00 | 23 055,00 | 24 067,00 | 33 393,00 | 34 828,00 |
| Raha (€) | 7 787,00 | 9 688,00 | 16 680,00 | 22 962,00 | 29 920,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 39,7 tuh €
- Omakapital
- 34,8 tuh €
- Kohustised
- 4,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 3,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,2 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
39,7 tuh € · 71 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 89 684,00 € · puhaskasum 1 435,00 €
müügitulu 86 876,00 € · puhaskasum 9 326,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 76 430,00 € · puhaskasum 1 012,00 €
müügitulu 73 632,00 € · puhaskasum 1 777,00 €
müügitulu 72 225,00 € · puhaskasum 408,00 €
müügitulu 63 267,00 € · puhaskasum 1 671,00 €
müügitulu 79 615,00 € · puhaskasum 3 707,00 €
müügitulu 43 440,00 € · puhaskasum 1 816,00 €
müügitulu 44 220,00 € · puhaskasum 1 112,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Rakvere linn, Bastioni tn 3 · 44306 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40016308 / 6
müügitulu 53 770,00 € · puhaskasum 948,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026