ATSI VEOD OÜ
Kaubavedu maanteel
23.10.2026 · Maksuvõlg muutus — 5 371,63 € → 5 506,37 € · suurenes 134,74 € · sh tasumisgraafikus 5 506,37 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 96 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 434 853,00 | 502 598,00 | 352 998,00 | 304 295,00 | 190 571,00 |
| Ärikasum (€) | 25 278,00 | 30 895,00 | 30 923,00 | -37 679,00 | -22 633,00 |
| Puhaskasum (€) | 18 609,00 | 20 143,00 | 12 052,00 | -45 566,00 | -33 381,00 |
| Varad (€) | 809 962,00 | 848 873,00 | 863 649,00 | 726 793,00 | 639 454,00 |
| Kohustised (€) | 355 418,00 | 374 071,00 | 376 798,00 | 285 467,00 | 231 558,00 |
| Omakapital (€) | 454 544,00 | 474 802,00 | 486 851,00 | 441 326,00 | 407 896,00 |
| Raha (€) | 47 543,00 | 16 541,00 | 18 511,00 | 3 850,00 | 2 335,00 |
| Töötajate arv | — | — | 4,00 | 3,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 639 tuh €
- Omakapital
- 408 tuh €
- Kohustised
- 232 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 94,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,9 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
2026
8,2 tuh € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
5 371,63 € → 5 506,37 € · suurenes 134,74 € · sh tasumisgraafikus 5 506,37 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
5 772,11 € → 5 371,63 € · vähenes 400,48 € · sh tasumisgraafikus 5 105,89 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
5 506,37 € → 5 772,11 € · suurenes 265,74 € · sh tasumisgraafikus 5 506,37 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
6 006,95 € → 5 506,37 € · vähenes 500,58 € · sh tasumisgraafikus 5 506,37 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
Varasemad muutused
5 972,95 € → 6 006,95 € · suurenes 34,00 € · sh tasumisgraafikus 6 006,95 € · graafiku lõpp 10.09.2027 · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
10 972,95 € → 5 972,95 € · vähenes 5 000,00 € · vanima nõude tähtpäev 21.09.2026
müügitulu 190 571,00 € · puhaskahjum 33 381,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Valgjärve küla, Katlamaja · 63419 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 20027264 / 13
müügitulu 304 295,00 € · puhaskahjum 45 566,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Hauka küla, Keebi · 63406 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 20027264 / 12
müügitulu 352 998,00 € · puhaskasum 12 052,00 €
müügitulu 502 598,00 € · puhaskasum 20 143,00 €
müügitulu 434 853,00 € · puhaskasum 18 609,00 €
müügitulu 574 679,00 € · puhaskasum 26 796,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 567 540,00 € · puhaskasum 10 852,00 €
müügitulu 640 786,00 € · puhaskasum 28 256,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Kanepi vald, Hauka küla, Keebi · 63402 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20027264 / 7
müügitulu 523 178,00 € · puhaskasum 15 498,00 €
müügitulu 418 598,00 € · puhaskahjum 28 920,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 23.07.2026