Osaühing Alving
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 163 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 026 181,00 | 1 059 364,00 | 1 026 160,00 | 1 034 685,00 | 987 463,00 |
| Ärikasum (€) | 345 749,00 | 75 972,00 | 80 795,00 | -86 297,00 | -221 605,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 983 667,00 | 3 653 499,00 | 3 567 364,00 | 337 632,00 | 637 500,00 |
| Varad (€) | 19 824 918,00 | 22 167 807,00 | 25 076 536,00 | 24 564 025,00 | 26 758 556,00 |
| Kohustised (€) | 2 643 908,00 | 2 161 656,00 | 1 724 563,00 | 1 447 429,00 | 1 155 488,00 |
| Omakapital (€) | 17 181 010,00 | 20 006 151,00 | 23 351 973,00 | 23 116 596,00 | 25 603 068,00 |
| Raha (€) | 3 307 588,00 | 1 020 883,00 | 223 721,00 | 1 366 365,00 | 1 274 578,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 26,8 mln €
- Omakapital
- 25,6 mln €
- Kohustised
- 1,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 194 tuh €
- Riiklikud maksud
- 33,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,4 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 987 463,00 € · puhaskasum 637 500,00 €
müügitulu 1 034 685,00 € · puhaskasum 337 632,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 026 160,00 € · puhaskasum 3 567 364,00 €
müügitulu 1 059 364,00 € · puhaskasum 3 653 499,00 €
müügitulu 1 026 181,00 € · puhaskasum 3 983 667,00 €
müügitulu 917 404,00 € · puhaskasum 944 316,00 €
müügitulu 1 003 936,00 € · puhaskasum 2 557 252,00 €
müügitulu 983 333,00 € · puhaskasum 1 990 281,00 €
müügitulu 1 423 303,00 € · puhaskahjum 77 293,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Valdeku tn 75 · 11211 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10080411 / 7
müügitulu 1 136 296,00 € · puhaskasum 927 594,00 €
12 · kanne 4
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026