OÜ Pro Beauté
Parfüümide ja kosmeetika hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 188 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 542 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 3 959 191,00 | 5 855 426,00 | 6 528 915,00 | 5 129 890,00 | 4 208 522,00 |
| Ärikasum (€) | 758 139,00 | 684 702,00 | 937 158,00 | 420 750,00 | 64 713,00 |
| Puhaskasum (€) | 750 490,00 | 981 721,00 | 869 604,00 | 452 003,00 | 52 442,00 |
| Varad (€) | 2 627 957,00 | 3 450 757,00 | 4 330 849,00 | 4 787 301,00 | 4 647 535,00 |
| Kohustised (€) | 359 397,00 | 519 365,00 | 572 863,00 | 588 065,00 | 359 353,00 |
| Omakapital (€) | 2 268 560,00 | 2 931 392,00 | 3 757 986,00 | 4 199 236,00 | 4 288 182,00 |
| Raha (€) | 420 290,00 | 500 402,00 | 1 056 331,00 | 691 255,00 | 864 848,00 |
| Töötajate arv | — | — | 34,00 | 38,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 4,6 mln €
- Omakapital
- 4,3 mln €
- Kohustised
- 359 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 1,1 mln €
- Riiklikud maksud
- 178 tuh €
- Tööjõumaksud
- 84,4 tuh €
- Töötajaid
- 19,00
Avaliku sektori maksed
2026
542 € · 4 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 4 208 522,00 € · puhaskasum 52 442,00 €
müügitulu 5 129 890,00 € · puhaskasum 452 003,00 €
Varasemad muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 6 528 915,00 € · puhaskasum 869 604,00 €
müügitulu 5 855 426,00 € · puhaskasum 981 721,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 356 · 11612 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10079781 / 11
müügitulu 3 959 191,00 € · puhaskasum 750 490,00 €
müügitulu 3 813 423,00 € · puhaskasum 865 266,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Türi tn 10c · 11313 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10079781 / 10
müügitulu 1 529 677,00 € · puhaskasum 586 914,00 €
müügitulu 1 597 599,00 € · puhaskasum 302 356,00 €
müügitulu 1 406 819,00 € · puhaskasum 273 096,00 €
müügitulu 1 265 561,00 € · puhaskasum 280 501,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026