Flameko OÜ
Mootorsõidukite remont ja hooldus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 192 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 04.06.2021: Raamhange M1 ja N1 kategooria sõidukite hooldus- ja remonditööde teostamine.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 848 102,00 | 2 474 502,00 | 2 186 296,00 | 2 916 081,00 | 1 920 035,00 |
| Ärikasum (€) | -93 951,00 | 135 212,00 | 62 253,00 | -211 201,00 | 14 939,00 |
| Puhaskasum (€) | -129 703,00 | 112 965,00 | 23 380,00 | -239 495,00 | 5 877,00 |
| Varad (€) | 1 620 460,00 | 1 443 046,00 | 1 436 915,00 | 778 196,00 | 781 251,00 |
| Kohustised (€) | 1 238 981,00 | 948 602,00 | 940 597,00 | 521 373,00 | 523 551,00 |
| Omakapital (€) | 381 479,00 | 494 444,00 | 496 318,00 | 256 823,00 | 257 700,00 |
| Raha (€) | 68 545,00 | 92 413,00 | 170 658,00 | 91 637,00 | 29 297,00 |
| Töötajate arv | — | — | 10,00 | 8,00 | 4,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 781 tuh €
- Omakapital
- 258 tuh €
- Kohustised
- 524 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 569 tuh €
- Riiklikud maksud
- 34,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,3 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Riigihanked
2021–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Svetlana Ots – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10079699 / 10
müügitulu 1 920 035,00 € · puhaskasum 5 877,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 2 916 081,00 € · puhaskahjum 239 495,00 €
müügitulu 2 186 296,00 € · puhaskasum 23 380,00 €
müügitulu 2 474 502,00 € · puhaskasum 112 965,00 €
müügitulu 2 848 102,00 € · puhaskahjum 129 703,00 €
müügitulu 3 231 805,00 € · puhaskasum 10 990,00 €
müügitulu 3 429 474,00 € · puhaskahjum 24 665,00 €
müügitulu 2 679 544,00 € · puhaskasum 100 146,00 €
müügitulu 2 632 532,00 € · puhaskasum 154 658,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Õismäe tee 187-28 · 13517 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10079699 / 7
müügitulu 1 923 798,00 € · puhaskasum 106 759,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.11.2026