Osaühing Viljandi Optika
Eriarstiabi osutamine
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 109 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 21.05.2019: Eriarstiabi teenused.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2019 | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 64 426,00 | 69 878,00 | 52 984,00 | 0,00 | 0,00 |
| Ärikasum (€) | 35 886,00 | 38 604,00 | 30 823,00 | -2 743,00 | -1 993,00 |
| Puhaskasum (€) | 29 052,00 | 31 660,00 | 25 077,00 | -2 732,00 | 659,00 |
| Varad (€) | 180 157,00 | 144 416,00 | 136 435,00 | 133 583,00 | 134 241,00 |
| Kohustised (€) | 40 578,00 | 3 177,00 | 120,00 | 0,00 | 0,00 |
| Omakapital (€) | 139 579,00 | 141 239,00 | 136 315,00 | 133 583,00 | 134 241,00 |
| Raha (€) | 86 072,00 | 128 282,00 | 127 879,00 | 57 186,00 | 129 816,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 0,00 |
Aastaaruanded · 2019–2023 · summad eurodes
- Varad · 2023
- 134 tuh €
- Omakapital
- 134 tuh €
- Kohustised
- 0 €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (15)
2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2022 2. kv
- Deklareeritud käive
- 0 €
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 659,00 €
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 2 732,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 52 984,00 € · puhaskasum 25 077,00 €
müügitulu 69 878,00 € · puhaskasum 31 660,00 €
müügitulu 64 426,00 € · puhaskasum 29 052,00 €
müügitulu 51 050,00 € · puhaskasum 25 587,00 €
müügitulu 59 082,00 € · puhaskasum 26 468,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Viljandi maakond, Viljandi linn, Lossi tn 26 · 71004 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20033627 / 5
müügitulu 55 181,00 € · puhaskasum 24 288,00 €
12 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregister · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026