osaühing Ronella
Elamute ja mitteeluhoonete ehitus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 140 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.07.2026: Sügavkülmkambri ja laoruumide ning komplekteerimisala ehitus koos külmaseadmete süsteemi laiendamise ja uuendamisega.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 1,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 202 300,00 | 1 109 085,00 | 509 637,00 | 413 145,00 | 405 540,00 |
| Ärikasum (€) | 14 910,00 | 136 253,00 | 62 455,00 | 16 578,00 | 24 166,00 |
| Puhaskasum (€) | 13 798,00 | 134 475,00 | 60 388,00 | 15 798,00 | 24 192,00 |
| Varad (€) | 151 409,00 | 334 239,00 | 328 970,00 | 347 451,00 | 374 474,00 |
| Kohustised (€) | 10 858,00 | 68 891,00 | 13 986,00 | 20 971,00 | 23 802,00 |
| Omakapital (€) | 140 551,00 | 265 348,00 | 314 984,00 | 326 480,00 | 350 672,00 |
| Raha (€) | 119 629,00 | 265 740,00 | 226 202,00 | 250 679,00 | 252 828,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 7,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2022Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 374 tuh €
- Omakapital
- 351 tuh €
- Kohustised
- 23,8 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 356 tuh €
- Riiklikud maksud
- 54,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 14,3 tuh €
- Töötajaid
- 8,00
Riigihanked
2026–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
1,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 405 540,00 € · puhaskasum 24 192,00 €
müügitulu 413 145,00 € · puhaskasum 15 798,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 509 637,00 € · puhaskasum 60 388,00 €
müügitulu 1 109 085,00 € · puhaskasum 134 475,00 €
müügitulu 202 300,00 € · puhaskasum 13 798,00 €
müügitulu 262 520,00 € · puhaskasum 16 724,00 €
müügitulu 244 282,00 € · puhaskasum 59 696,00 €
müügitulu 241 680,00 € · puhaskasum 53 699,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Parisselja küla, Kaasiku · 87308 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30019604 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Tori vald, Parisselja küla · 87308 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30019604 / 7
müügitulu 193 647,00 € · puhaskasum 32 906,00 €
müügitulu 187 412,00 € · puhaskasum 24 375,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026