Massu Mõisa Tallid OÜ
Hobusekasvatus ja muude hobuslaste kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 143 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 377 858,00 | 470 213,00 | 366 012,00 | 208 364,00 | 265 602,00 |
| Ärikasum (€) | 234 177,00 | 39 104,00 | 101 714,00 | -44 916,00 | 68 281,00 |
| Puhaskasum (€) | 222 847,00 | 36 531,00 | 96 017,00 | -82 267,00 | 35 817,00 |
| Varad (€) | 1 767 073,00 | 1 602 190,00 | 1 755 558,00 | 1 884 044,00 | 2 205 925,00 |
| Kohustised (€) | 487 260,00 | 285 846,00 | 343 196,00 | 553 948,00 | 840 012,00 |
| Omakapital (€) | 1 279 813,00 | 1 316 344,00 | 1 412 362,00 | 1 330 096,00 | 1 365 913,00 |
| Raha (€) | 43 922,00 | 3 966,00 | 64 603,00 | 98 123,00 | 131 996,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,2 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 840 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 78,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 7,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,0 tuh €
- Töötajaid
- 3,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 265 602,00 € · puhaskasum 35 817,00 €
müügitulu 208 364,00 € · puhaskahjum 82 267,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 366 012,00 € · puhaskasum 96 017,00 €
müügitulu 470 213,00 € · puhaskasum 36 531,00 €
müügitulu 377 858,00 € · puhaskasum 222 847,00 €
müügitulu 518 210,00 € · puhaskasum 74 882,00 €
müügitulu 337 225,00 € · puhaskahjum 29 046,00 €
müügitulu 416 926,00 € · puhaskasum 314 822,00 €
müügitulu 556 790,00 € · puhaskasum 183 751,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Massu küla, Massu mõis · 90111 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30019572 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Lääne maakond, Hanila vald, Massu küla, Massu mõis · 90111 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30019572 / 5
müügitulu 317 821,00 € · puhaskahjum 20 080,00 €
Massu Mõisa Tallid OÜ: Kanne 2 · Menetlus: Kanne Ä 19572 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 01.08.2026