osaühing Jarben
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
17.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 171 päeva tagasi.
2025. aastal ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 8,5 tuh €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 23 238,00 | 38 331,00 | 35 216,00 | 43 573,00 | 11 309,00 |
| Ärikasum (€) | 3 727,00 | 10 400,00 | -7 915,00 | -6 474,00 | 9 460,00 |
| Puhaskasum (€) | 3 345,00 | 8 852,00 | -13 873,00 | -11 746,00 | 6 667,00 |
| Varad (€) | 169 247,00 | 317 461,00 | 280 874,00 | 237 208,00 | 218 981,00 |
| Kohustised (€) | 75 637,00 | 214 999,00 | 192 285,00 | 160 365,00 | 135 471,00 |
| Omakapital (€) | 93 610,00 | 102 462,00 | 88 589,00 | 76 843,00 | 83 510,00 |
| Raha (€) | 16 931,00 | 21 650,00 | 15 155,00 | 27 132,00 | 37 230,00 |
| Töötajate arv | — | — | 0,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2020Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
2016Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 219 tuh €
- Omakapital
- 83,5 tuh €
- Kohustised
- 135 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,0 tuh €
- Riiklikud maksud
- 1,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Avaliku sektori maksed
2026
8,5 tuh € · 3 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
568,07 € → 562,79 € · vähenes 5,28 € · vanima nõude tähtpäev 20.05.2026
müügitulu 11 309,00 € · puhaskasum 6 667,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 43 573,00 € · puhaskahjum 11 746,00 €
müügitulu 35 216,00 € · puhaskahjum 13 873,00 €
müügitulu 38 331,00 € · puhaskasum 8 852,00 €
müügitulu 23 238,00 € · puhaskasum 3 345,00 €
müügitulu 18 022,00 € · puhaskasum 4 816,00 €
müügitulu 16 200,00 € · puhaskahjum 3 377,00 €
müügitulu 17 230,00 € · puhaskahjum 9 343,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Lääneranna vald, Tarva küla · 88403 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30019463 / 5
müügitulu 27 061,00 € · puhaskasum 7 836,00 €
müügitulu 57 050,00 € · puhaskasum 57 511,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026