Osaühing Merimetsa Hambakliinik
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 223 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 08.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele ortodontia teenuse osutamiseks Harju maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 19,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 932 055,00 | 3 360 787,00 | 3 713 218,00 | 3 828 112,00 | 3 966 380,00 |
| Ärikasum (€) | 14 486,00 | 27 806,00 | 186 710,00 | 134 574,00 | 93 212,00 |
| Puhaskasum (€) | 26 257,00 | 36 198,00 | 188 885,00 | 181 063,00 | 145 487,00 |
| Varad (€) | 1 115 008,00 | 1 146 305,00 | 1 278 911,00 | 1 404 052,00 | 1 536 296,00 |
| Kohustised (€) | 308 337,00 | 328 436,00 | 333 282,00 | 319 370,00 | 326 127,00 |
| Omakapital (€) | 806 671,00 | 817 869,00 | 945 629,00 | 1 084 682,00 | 1 210 169,00 |
| Raha (€) | 300 186,00 | 212 419,00 | 196 845,00 | 106 068,00 | 143 577,00 |
| Töötajate arv | — | — | 45,00 | 44,00 | 42,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,5 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 326 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 209 tuh €
- Tööjõumaksud
- 230 tuh €
- Töötajaid
- 40,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
19,2 tuh € · 32 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 3 966 380,00 € · puhaskasum 145 487,00 €
müügitulu 3 828 112,00 € · puhaskasum 181 063,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 713 218,00 € · puhaskasum 188 885,00 €
müügitulu 3 360 787,00 € · puhaskasum 36 198,00 €
müügitulu 2 932 055,00 € · puhaskasum 26 257,00 €
müügitulu 2 518 944,00 € · puhaskasum 315 860,00 €
müügitulu 2 681 462,00 € · puhaskasum 37 478,00 €
müügitulu 2 501 536,00 € · puhaskahjum 39 985,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 1-202 · 13521 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10078860 / 10
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Haabersti linnaosa, Vabaõhumuuseumi tee 1 · 13521 · kanne 8 · Menetlus: Eitav kandemäärus: puudused kõrvaldamata Ä 10078860 / 9, Kanne Ä 10078860 / 8
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 2 312 260,00 € · puhaskasum 8 815,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Paldiski mnt 68a · 10617 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10078860 / 6
müügitulu 2 209 341,00 € · puhaskasum 58 852,00 €
Osaühing Merimetsa Hambakliinik: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 78860 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026