Arance OÜ
Ajutise tööjõu rent
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 269 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 439 668,00 | 292 333,00 | 299 803,00 | 240 366,00 | 187 851,00 |
| Ärikasum (€) | 21 116,00 | 7 527,00 | 24 418,00 | 1 099,00 | -6 450,00 |
| Puhaskasum (€) | 32 558,00 | -1 970,00 | 23 049,00 | -4 510,00 | -6 914,00 |
| Varad (€) | 113 329,00 | 34 225,00 | 57 105,00 | 30 843,00 | 29 827,00 |
| Kohustised (€) | 57 439,00 | 18 305,00 | 25 233,00 | 28 033,00 | 21 931,00 |
| Omakapital (€) | 55 890,00 | 15 920,00 | 31 872,00 | 2 810,00 | 7 896,00 |
| Raha (€) | 50 029,00 | 18 455,00 | 24 184,00 | 4 364,00 | 5 652,00 |
| Töötajate arv | — | — | 3,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 29,8 tuh €
- Omakapital
- 7,9 tuh €
- Kohustised
- 21,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 46,3 tuh €
- Riiklikud maksud
- 12,0 tuh €
- Tööjõumaksud
- 12,5 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
müügitulu 187 851,00 € · puhaskahjum 6 914,00 €
müügitulu 240 366,00 € · puhaskahjum 4 510,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 299 803,00 € · puhaskasum 23 049,00 €
müügitulu 292 333,00 € · puhaskahjum 1 970,00 €
müügitulu 439 668,00 € · puhaskasum 32 558,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, M. Metsanurga tn 15 · 11617 · kanne 24 · Arance OÜ: Kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 10077702 / 24
müügitulu 415 444,00 € · puhaskahjum 29 956,00 €
müügitulu 551 764,00 € · puhaskasum 1 086,00 €
müügitulu 750 432,00 € · puhaskasum 39 713,00 €
müügitulu 638 323,00 € · puhaskasum 36 340,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, A. Weizenbergi tn 29-2 · 10150 · kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10077702 / 22
müügitulu 552 276,00 € · puhaskahjum 26 665,00 €
StaffPoint OY osalus muutus: 100% · 7 200,00 € → 100% · 7 300,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10077702 / 18
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Staffpoint OÜ: Kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10077702 / 14
StaffPoint OY osalus muutus: 100% · 111 000,00 EEK → 100% · 112 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 10077702 / 11
StaffPoint OY osalus muutus: 100% · 101 000,00 EEK → 100% · 111 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 77702 / 10
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 9
StaffPoint OY osalus muutus: 100% · 41 000,00 EEK → 100% · 42 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 77702 / 7
12 · kanne 5
12 · kanne 4
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026