Style Invest OÜ
Muu kinnisvarahaldus või haldusega seotud tegevused
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 275 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 76 047,00 | 35 828,00 | 70 365,00 | 39 854,00 | 48 626,00 |
| Ärikasum (€) | 183 564,00 | 630 754,00 | -52 921,00 | -42 541,00 | -60 733,00 |
| Puhaskasum (€) | 181 546,00 | 634 444,00 | -145 128,00 | 350 589,00 | -25 299,00 |
| Varad (€) | 2 052 539,00 | 2 671 457,00 | 1 981 638,00 | 1 985 097,00 | 1 962 807,00 |
| Kohustised (€) | 54 392,00 | 53 866,00 | 9 175,00 | 3 712,00 | 11 721,00 |
| Omakapital (€) | 1 998 147,00 | 2 617 591,00 | 1 972 463,00 | 1 981 385,00 | 1 951 086,00 |
| Raha (€) | 530 387,00 | 1 015 132,00 | 471 854,00 | 459 874,00 | 335 720,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,0 mln €
- Omakapital
- 2,0 mln €
- Kohustised
- 11,7 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 2,1 tuh €
Muutused
müügitulu 48 626,00 € · puhaskahjum 25 299,00 €
müügitulu 39 854,00 € · puhaskasum 350 589,00 €
Varasemad muutused
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Uus-Volta tn 9/1-19 · 10416 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 18
müügitulu 70 365,00 € · puhaskahjum 145 128,00 €
müügitulu 35 828,00 € · puhaskasum 634 444,00 €
müügitulu 76 047,00 € · puhaskasum 181 546,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Kalasadama tn 4a-63 · 10415 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 16
müügitulu 46 317,00 € · puhaskasum 1 441 608,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rumbi tn 4-63 · 10415 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 13
müügitulu 19 923,00 € · puhaskahjum 20 753,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Rumbi tn 4-63 · 10111 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 12, Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10077557 / M7
müügitulu 67 852,00 € · puhaskasum 9 459,00 €
müügitulu 4 663,00 € · puhaskahjum 4 595,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Lubja küla, Paenurme tee 34 · 74001 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 10
müügitulu 5 778,00 € · puhaskahjum 12 631,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Style Invest OÜ: Kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10077557 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026