Osaühing Arvmer
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 298 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 15,5 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 407 104,00 | 379 614,00 | 548 738,00 | 491 235,00 | 446 647,00 |
| Ärikasum (€) | 139 218,00 | 430 965,00 | 21 568,00 | 21 688,00 | 22 909,00 |
| Puhaskasum (€) | 131 835,00 | 417 740,00 | 4 125,00 | 4 244,00 | 11 762,00 |
| Varad (€) | 1 051 975,00 | 1 604 924,00 | 1 555 042,00 | 1 450 392,00 | 1 399 707,00 |
| Kohustised (€) | 296 532,00 | 431 741,00 | 377 734,00 | 268 840,00 | 206 393,00 |
| Omakapital (€) | 755 443,00 | 1 173 183,00 | 1 177 308,00 | 1 181 552,00 | 1 193 314,00 |
| Raha (€) | 263 507,00 | 110 697,00 | 96 506,00 | 55 491,00 | 58 833,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,4 mln €
- Omakapital
- 1,2 mln €
- Kohustised
- 206 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 201 tuh €
- Riiklikud maksud
- 30,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
15,5 tuh € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 446 647,00 € · puhaskasum 11 762,00 €
müügitulu 491 235,00 € · puhaskasum 4 244,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 548 738,00 € · puhaskasum 4 125,00 €
müügitulu 379 614,00 € · puhaskasum 417 740,00 €
müügitulu 407 104,00 € · puhaskasum 131 835,00 €
müügitulu 312 488,00 € · puhaskasum 35 985,00 €
müügitulu 277 543,00 € · puhaskasum 95 816,00 €
müügitulu 121 315,00 € · puhaskasum 12 300,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Mägise küla, Sopi · 73501 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 30027810 / 6
müügitulu 162 958,00 € · puhaskasum 46 395,00 €
müügitulu 161 805,00 € · puhaskasum 86,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026