osaühing INC Partner
Muud juriidilised toimingud
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 200 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 37,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 169 476,00 | 370 398,00 | 436 237,00 | 241 312,00 | 230 062,00 |
| Ärikasum (€) | 95 375,00 | 312 375,00 | 326 199,00 | 112 507,00 | 132 343,00 |
| Puhaskasum (€) | 100 936,00 | 312 151,00 | 323 482,00 | 124 619,00 | 138 211,00 |
| Varad (€) | 1 072 167,00 | 1 289 801,00 | 1 527 560,00 | 1 571 629,00 | 1 640 372,00 |
| Kohustised (€) | 37 431,00 | 39 481,00 | 37 258,00 | 28 658,00 | 29 990,00 |
| Omakapital (€) | 1 034 736,00 | 1 250 320,00 | 1 490 302,00 | 1 542 971,00 | 1 610 382,00 |
| Raha (€) | 120 807,00 | 250 526,00 | 457 222,00 | 484 001,00 | 528 750,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,6 mln €
- Omakapital
- 1,6 mln €
- Kohustised
- 30,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 62,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 24,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 9,8 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Avaliku sektori maksed
2026
37,0 tuh € · 22 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 230 062,00 € · puhaskasum 138 211,00 €
müügitulu 241 312,00 € · puhaskasum 124 619,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 436 237,00 € · puhaskasum 323 482,00 €
müügitulu 370 398,00 € · puhaskasum 312 151,00 €
müügitulu 169 476,00 € · puhaskasum 100 936,00 €
müügitulu 187 435,00 € · puhaskasum 104 443,00 €
müügitulu 106 893,00 € · puhaskasum 11 510,00 €
müügitulu 328 702,00 € · puhaskasum 211 838,00 €
müügitulu 406 370,00 € · puhaskasum 303 401,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Valli tn 4-12 · 10148 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 10093786 / 6
müügitulu 65 336,00 € · puhaskasum 79 310,00 €
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026