SILMAARST VILJAR VIHMANN OÜ
Eriarstiabi
14.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 207 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 19.10.2021: Ambulatoorse oftalmoloogia erialal teenuse osutamiseks ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 220 €.
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 58 784,00 | 75 248,00 | 103 940,00 | 127 538,00 | 145 385,00 |
| Ärikasum (€) | -28 401,00 | 2 887,00 | 7 060,00 | 30 505,00 | 37 405,00 |
| Puhaskasum (€) | -27 794,00 | 1 645,00 | 7 068,00 | 30 513,00 | 36 851,00 |
| Varad (€) | 121 880,00 | 120 390,00 | 126 097,00 | 156 937,00 | 192 314,00 |
| Kohustised (€) | 1 564,00 | 3 430,00 | 2 069,00 | 2 395,00 | 2 921,00 |
| Omakapital (€) | 120 316,00 | 116 960,00 | 124 028,00 | 154 542,00 | 189 393,00 |
| Raha (€) | 7 818,00 | 13 557,00 | 3 867,00 | 7 876,00 | 29 392,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 2,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2022Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 192 tuh €
- Omakapital
- 189 tuh €
- Kohustised
- 2,9 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 4,1 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,7 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Riigihanked
2018–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
220 € · 2 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 1 800,95 € · vanima nõude tähtpäev 12.10.2026
müügitulu 145 385,00 € · puhaskasum 36 851,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 127 538,00 € · puhaskasum 30 513,00 €
müügitulu 103 940,00 € · puhaskasum 7 068,00 €
müügitulu 75 248,00 € · puhaskasum 1 645,00 €
müügitulu 58 784,00 € · puhaskahjum 27 794,00 €
müügitulu 69 824,00 € · puhaskahjum 4 716,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vabaduse tn 26/1 · 68204 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20026649 / 6
müügitulu 73 101,00 € · puhaskahjum 4 063,00 €
müügitulu 103 947,00 € · puhaskasum 12 572,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga vald, Valga linn, Vabaduse tn 26 · 68204 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20026649 / 5
müügitulu 108 975,00 € · puhaskasum 6 692,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Valga maakond, Valga linn, Vabaduse tn 26 · 68204 · kanne 3 · Menetlus: Kanne Ä 20026649 / 3
müügitulu 125 850,00 € · puhaskasum 25 347,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 30.08.2026