osaühing METSAKOHVIK
Lepinguline toitlustusteenus jm toitlustamine
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 261 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 469 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 691 021,00 | 727 747,00 | 819 127,00 | 865 980,00 | 877 459,00 |
| Ärikasum (€) | -9 623,00 | -13 767,00 | 6 463,00 | 2 682,00 | -4 682,00 |
| Puhaskasum (€) | -9 669,00 | -13 772,00 | 6 465,00 | 2 689,00 | -4 675,00 |
| Varad (€) | 170 870,00 | 156 413,00 | 150 356,00 | 151 382,00 | 147 383,00 |
| Kohustised (€) | 99 178,00 | 98 493,00 | 85 971,00 | 84 308,00 | 84 984,00 |
| Omakapital (€) | 71 692,00 | 57 920,00 | 64 385,00 | 67 074,00 | 62 399,00 |
| Raha (€) | 51 205,00 | 42 342,00 | 59 970,00 | 74 015,00 | 71 332,00 |
| Töötajate arv | — | — | 19,00 | 19,00 | 19,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 147 tuh €
- Omakapital
- 62,4 tuh €
- Kohustised
- 85,0 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 206 tuh €
- Riiklikud maksud
- 59,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 37,2 tuh €
- Töötajaid
- 21,00
Riigihanked
2025–2025 · Riigihangete register
- Korraldatud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
469 tuh € · 31 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 877 459,00 € · puhaskahjum 4 675,00 €
müügitulu 865 980,00 € · puhaskasum 2 689,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 819 127,00 € · puhaskasum 6 465,00 €
müügitulu 727 747,00 € · puhaskahjum 13 772,00 €
müügitulu 691 021,00 € · puhaskahjum 9 669,00 €
müügitulu 753 624,00 € · puhaskahjum 4 250,00 €
müügitulu 798 322,00 € · puhaskasum 114,00 €
müügitulu 757 963,00 € · puhaskasum 8 954,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Meegomäe küla, Võrumaa haigla · 65526 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 20026270 / 8
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Võru vald, Meegomäe küla · 65502 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20026270 / 7
müügitulu 712 870,00 € · puhaskasum 11 539,00 €
müügitulu 671 926,00 € · puhaskasum 19 433,00 €
AS Lõuna-Eesti Haigla osalus muutus: 100% · 937 100,00 EEK → 100% · 59 891,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20026270 / 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026