osaühing B2B Metalworks
Masinate ja seadmete remont ning hooldus
12.08.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 227 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 383 030,00 | 1 895 046,00 | 1 851 635,00 | 2 284 798,00 | 1 957 576,00 |
| Ärikasum (€) | 173 589,00 | 54 560,00 | -165 701,00 | 70 717,00 | 300 169,00 |
| Puhaskasum (€) | 160 068,00 | 44 615,00 | -214 525,00 | 39 569,00 | 287 134,00 |
| Varad (€) | 819 269,00 | 792 344,00 | 547 324,00 | 571 182,00 | 850 462,00 |
| Kohustised (€) | 81 701,00 | 150 161,00 | 119 365,00 | 186 921,00 | 177 856,00 |
| Omakapital (€) | 737 568,00 | 642 183,00 | 427 959,00 | 384 261,00 | 672 606,00 |
| Raha (€) | 91 848,00 | 98 797,00 | 146 288,00 | 236 049,00 | 34 565,00 |
| Töötajate arv | — | — | 20,00 | 23,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 850 tuh €
- Omakapital
- 673 tuh €
- Kohustised
- 178 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 649 tuh €
- Riiklikud maksud
- 68,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 72,1 tuh €
- Töötajaid
- 33,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 957 576,00 € · puhaskasum 287 134,00 €
müügitulu 2 284 798,00 € · puhaskasum 39 569,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 851 635,00 € · puhaskahjum 214 525,00 €
müügitulu 1 895 046,00 € · puhaskasum 44 615,00 €
müügitulu 1 383 030,00 € · puhaskasum 160 068,00 €
müügitulu 1 026 432,00 € · puhaskahjum 158 156,00 €
müügitulu 1 506 035,00 € · puhaskasum 184 742,00 €
müügitulu 1 886 850,00 € · puhaskasum 261 799,00 €
müügitulu 1 221 263,00 € · puhaskasum 36 197,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Liu küla, Antsu · 88313 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 30019212 / 9
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Audru vald, Liu küla, Antsu · 88313 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 30019212 / 8
müügitulu 1 228 888,00 € · puhaskasum 90 602,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.08.2026