OÜ Pae Farmer
Piimakarjakasvatus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 318 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 213 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 8 098 585,00 | 9 615 804,00 | 10 903 483,00 | 9 871 043,00 | 11 260 734,00 |
| Ärikasum (€) | 1 481 354,00 | 3 019 479,00 | 301 479,00 | 1 124 957,00 | 1 763 315,00 |
| Puhaskasum (€) | 1 296 247,00 | 2 821 086,00 | -31 653,00 | 737 917,00 | 1 477 794,00 |
| Varad (€) | 14 794 043,00 | 18 064 722,00 | 18 271 320,00 | 19 793 495,00 | 20 929 745,00 |
| Kohustised (€) | 7 006 287,00 | 7 545 881,00 | 7 874 131,00 | 8 748 389,00 | 8 451 844,00 |
| Omakapital (€) | 7 787 756,00 | 10 518 841,00 | 10 397 189,00 | 11 045 106,00 | 12 477 901,00 |
| Raha (€) | 74 403,00 | 47 864,00 | 31 613,00 | 19 878,00 | 15 990,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 20,9 mln €
- Omakapital
- 12,5 mln €
- Kohustised
- 8,5 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 3,5 mln €
- Riiklikud maksud
- 648 tuh €
- Tööjõumaksud
- 245 tuh €
- Töötajaid
- 56,00
Avaliku sektori maksed
2026
213 tuh € · 7 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 11 260 734,00 € · puhaskasum 1 477 794,00 €
müügitulu 9 871 043,00 € · puhaskasum 737 917,00 €
Varasemad muutused
5 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
5 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
müügitulu 10 903 483,00 € · puhaskahjum 31 653,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 9 615 804,00 € · puhaskasum 2 821 086,00 €
müügitulu 8 098 585,00 € · puhaskasum 1 296 247,00 €
müügitulu 6 115 805,00 € · puhaskasum 211 680,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Rapla vald, Juuru alevik, Staadioni tn 11-20 · 79401 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30022812 / 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 4 792 103,00 € · puhaskasum 206 355,00 €
müügitulu 4 851 775,00 € · puhaskasum 184 716,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 834 759,00 € · puhaskasum 1 467 773,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Rapla maakond, Kehtna vald, Pae küla, Aidamäe · 79009 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30022812 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 3 962 353,00 € · puhaskahjum 107 466,00 €
5 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
5 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
21 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026