Mägiste Põllumees OÜ
Laadungikäitlus
Ettevõte kanti registrisse 22 aastat ja 345 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 4 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 5,0 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 464 243,00 | 1 547 684,00 | 1 702 410,00 | 1 508 094,00 | 1 997 650,00 |
| Ärikasum (€) | -39 773,00 | 260 159,00 | 130 521,00 | 84 975,00 | -185 295,00 |
| Puhaskasum (€) | -65 194,00 | 224 323,00 | 59 870,00 | 13 613,00 | -245 293,00 |
| Varad (€) | 2 399 016,00 | 2 582 211,00 | 2 955 301,00 | 2 828 255,00 | 2 807 157,00 |
| Kohustised (€) | 1 067 501,00 | 1 026 373,00 | 1 349 593,00 | 1 208 934,00 | 1 433 129,00 |
| Omakapital (€) | 1 331 515,00 | 1 555 838,00 | 1 605 708,00 | 1 619 321,00 | 1 374 028,00 |
| Raha (€) | 295 133,00 | 226 697,00 | 86 250,00 | 112 259,00 | 237 478,00 |
| Töötajate arv | — | — | 14,00 | 14,00 | 18,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,8 mln €
- Omakapital
- 1,4 mln €
- Kohustised
- 1,4 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 727 tuh €
- Riiklikud maksud
- 101 tuh €
- Tööjõumaksud
- 44,7 tuh €
- Töötajaid
- 22,00
Avaliku sektori maksed
2026
5,0 tuh € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 997 650,00 € · puhaskahjum 245 293,00 €
müügitulu 1 508 094,00 € · puhaskasum 13 613,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 702 410,00 € · puhaskasum 59 870,00 €
müügitulu 1 547 684,00 € · puhaskasum 224 323,00 €
müügitulu 1 464 243,00 € · puhaskahjum 65 194,00 €
müügitulu 1 174 323,00 € · puhaskasum 220 918,00 €
müügitulu 1 237 290,00 € · puhaskasum 174 402,00 €
müügitulu 1 021 142,00 € · puhaskasum 125 202,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Antsla vald, Uue-Antsla küla, Mägiste · 66509 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20044464 / 10
müügitulu 1 048 285,00 € · puhaskasum 149 862,00 €
müügitulu 788 911,00 € · puhaskasum 77 028,00 €
250 000,00 € · pandipidaja Scandagra Eesti Aktsiaselts
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Jõustunud · Esmakanne
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.08.2026