Kanniku OÜ
Metsamajandust abistavad tegevused
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 27 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 02.01.2026: Harvendusraie- ja kokkuveoteenuste tellimine Kagu regioonis Võru piirkonnas 2025-7.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 762 467,00 | 4 371 355,00 | 3 781 868,00 | 2 868 706,00 | 2 931 076,00 |
| Ärikasum (€) | 197 114,00 | 666 441,00 | 730 164,00 | 448 432,00 | 210 718,00 |
| Puhaskasum (€) | 175 384,00 | 651 742,00 | 701 976,00 | 413 994,00 | 139 450,00 |
| Varad (€) | 2 587 826,00 | 3 071 538,00 | 3 189 990,00 | 3 383 729,00 | 3 114 188,00 |
| Kohustised (€) | 1 364 658,00 | 1 196 628,00 | 663 105,00 | 548 647,00 | 367 656,00 |
| Omakapital (€) | 1 223 168,00 | 1 874 910,00 | 2 526 885,00 | 2 835 082,00 | 2 746 532,00 |
| Raha (€) | 602 750,00 | 725 385,00 | 972 633,00 | 1 163 568,00 | 826 193,00 |
| Töötajate arv | — | — | 25,00 | 22,00 | 23,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 3,1 mln €
- Omakapital
- 2,7 mln €
- Kohustised
- 368 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 958 tuh €
- Riiklikud maksud
- 126 tuh €
- Tööjõumaksud
- 88,1 tuh €
- Töötajaid
- 25,00
Riigihanked
2018–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 6
- Teadaolev maht
- Vähemalt 35,0 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 2 931 076,00 € · puhaskasum 139 450,00 €
müügitulu 2 868 706,00 € · puhaskasum 413 994,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 3 781 868,00 € · puhaskasum 701 976,00 €
müügitulu 4 371 355,00 € · puhaskasum 651 742,00 €
müügitulu 2 762 467,00 € · puhaskasum 175 384,00 €
müügitulu 2 442 188,00 € · puhaskasum 238 722,00 €
müügitulu 2 469 846,00 € · puhaskasum 194 244,00 €
müügitulu 2 226 206,00 € · puhaskasum 300 847,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Põlva vald, Naruski küla, Mäe-Hansi · 63006 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 20025533 / 7
müügitulu 1 511 142,00 € · puhaskasum 132 062,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Põlva maakond, Laheda vald, Naruski küla, Mäe-Hansi · 63006 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20025533 / 6
müügitulu 1 202 020,00 € · puhaskasum 21 265,00 €
Henri Kannik – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 20025533 / 5
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026