Varmotek Grupp OÜ
Muu ehitiste viimistlus ja lõpetamine
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 29 päeva tagasi.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 27.02.2025: Narva-Jõesuu muuli ehitustööd.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 187 400,00 | 280 836,00 | 186 944,00 | 6 064,00 | 15 036,00 |
| Ärikasum (€) | 2 088,00 | 1 809,00 | 25 442,00 | -1 520,00 | -411,00 |
| Puhaskasum (€) | 2 065,00 | 1 809,00 | 25 442,00 | 551,00 | 903,00 |
| Varad (€) | 119 230,00 | 149 524,00 | 134 901,00 | 126 544,00 | 128 860,00 |
| Kohustised (€) | 20 622,00 | 49 107,00 | 9 042,00 | 134,00 | 1 547,00 |
| Omakapital (€) | 98 608,00 | 100 417,00 | 125 859,00 | 126 410,00 | 127 313,00 |
| Raha (€) | 86 998,00 | 84 039,00 | 44 464,00 | 67 305,00 | 65 611,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 0,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2018Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2018Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
- Varad · 2025
- 129 tuh €
- Omakapital
- 127 tuh €
- Kohustised
- 1,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 5,8 tuh €
- Riiklikud maksud
- 608 €
- Tööjõumaksud
- 0 €
Riigihanked
2019–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 3,8 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 15 036,00 € · puhaskasum 903,00 €
müügitulu 6 064,00 € · puhaskasum 551,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 186 944,00 € · puhaskasum 25 442,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Silva tee 8 · 74016 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10075034 / 8
müügitulu 280 836,00 € · puhaskasum 1 809,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 187 400,00 € · puhaskasum 2 065,00 €
müügitulu 227 886,00 € · puhaskasum 2 020,00 €
müügitulu 748 519,00 € · puhaskasum 1 646,00 €
müügitulu 1 278 101,00 € · puhaskasum 4 182,00 €
müügitulu 729 977,00 € · puhaskasum 9 848,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Randvere küla, Silva tee 8 · 74001 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10075034 / 4
müügitulu 737 324,00 € · puhaskasum 21 312,00 €
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 05.09.2026