Polizia Seif OÜ
Enda või renditud kinnisvara üürileandmine ja käitus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 34 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 4 884,00 | 6 005,00 | 5 259,00 | 4 135,00 | 27 415,00 |
| Ärikasum (€) | -152 457,00 | -5 554,00 | 64 235,00 | -14 658,00 | 28 586,00 |
| Puhaskasum (€) | 527 756,00 | 1 611 488,00 | 721 401,00 | 117 794,00 | 217 893,00 |
| Varad (€) | 7 089 063,00 | 9 272 940,00 | 10 273 936,00 | 10 477 023,00 | 10 727 919,00 |
| Kohustised (€) | 2 589 463,00 | 3 161 852,00 | 3 441 447,00 | 3 526 740,00 | 3 559 743,00 |
| Omakapital (€) | 4 499 600,00 | 6 111 088,00 | 6 832 489,00 | 6 950 283,00 | 7 168 176,00 |
| Raha (€) | 336 494,00 | 84 477,00 | 77 026,00 | 140 586,00 | 266 487,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | — | 0,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 10,7 mln €
- Omakapital
- 7,2 mln €
- Kohustised
- 3,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 89 €
Muutused
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
müügitulu 27 415,00 € · puhaskasum 217 893,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 4 135,00 € · puhaskasum 117 794,00 €
müügitulu 5 259,00 € · puhaskasum 721 401,00 €
müügitulu 6 005,00 € · puhaskasum 1 611 488,00 €
müügitulu 4 884,00 € · puhaskasum 527 756,00 €
müügitulu 3 200,00 € · puhaskasum 473 746,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 0,00 € · puhaskasum 40 841,00 €
müügitulu 18 200,00 € · puhaskasum 250 911,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Tehnika tn 21-11 · 10149 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 10074833 / 4
müügitulu 10 000,00 € · puhaskasum 267 534,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 21.08.2026