KERSTI ARMIPAIK HAMBARAVI Osaühing
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 22 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 06.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Lääne-Viru maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 16,2 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 33 183,00 | 38 836,00 | 43 471,00 | 45 247,00 | 46 352,00 |
| Ärikasum (€) | -8 824,00 | -3 681,00 | -1 596,00 | 1 729,00 | 2 525,00 |
| Puhaskasum (€) | -8 820,00 | -3 679,00 | -1 483,00 | 1 988,00 | 2 692,00 |
| Varad (€) | 47 471,00 | 44 125,00 | 42 271,00 | 44 262,00 | 47 474,00 |
| Kohustised (€) | 6 053,00 | 6 386,00 | 6 015,00 | 6 018,00 | 6 538,00 |
| Omakapital (€) | 41 418,00 | 37 739,00 | 36 256,00 | 38 244,00 | 40 936,00 |
| Raha (€) | 44 081,00 | 42 106,00 | 41 427,00 | 44 262,00 | 47 474,00 |
| Töötajate arv | — | — | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 47,5 tuh €
- Omakapital
- 40,9 tuh €
- Kohustised
- 6,5 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 3,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 3,5 tuh €
- Töötajaid
- 1,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
16,2 tuh € · 39 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 46 352,00 € · puhaskasum 2 692,00 €
müügitulu 45 247,00 € · puhaskasum 1 988,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 43 471,00 € · puhaskahjum 1 483,00 €
müügitulu 38 836,00 € · puhaskahjum 3 679,00 €
müügitulu 33 183,00 € · puhaskahjum 8 820,00 €
müügitulu 35 062,00 € · puhaskasum 4 436,00 €
müügitulu 35 676,00 € · puhaskasum 7 346,00 €
müügitulu 32 487,00 € · puhaskasum 4 737,00 €
müügitulu 34 407,00 € · puhaskasum 7 948,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tapa vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 1a · 46102 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 40015493 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Lääne-Viru maakond, Tamsalu vald, Tamsalu linn, Tehnika tn 1a · 46102 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 40015493 / 5
müügitulu 28 745,00 € · puhaskasum 2 993,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Toimiku dokumentide kontroll
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 29.07.2026