Osaühing PROMELAUKS
Hooldusraviasutuste tegevus
07.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 51 päeva tagasi.
2025. aastal müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 3 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.01.2019: Haiguste ennetus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 764 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 403 668,00 | 536 876,00 | 688 371,00 | 832 141,00 | 1 077 650,00 |
| Ärikasum (€) | 10 248,00 | 57 625,00 | 80 925,00 | 100 401,00 | 99 685,00 |
| Puhaskasum (€) | 6 915,00 | 56 443,00 | 126 909,00 | 102 363,00 | 80 384,00 |
| Varad (€) | 682 155,00 | 728 900,00 | 812 262,00 | 925 554,00 | 1 261 510,00 |
| Kohustised (€) | 74 154,00 | 69 988,00 | 71 596,00 | 184 053,00 | 521 515,00 |
| Omakapital (€) | 608 001,00 | 658 912,00 | 740 666,00 | 741 501,00 | 739 995,00 |
| Raha (€) | 34 061,00 | 96 383,00 | 178 298,00 | 168 059,00 | 106 898,00 |
| Töötajate arv | — | — | 23,00 | 31,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2025Müügitulu ületas olemasolevate andmete põhjal esimest korda miljoni euro piiri.
2025Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2024Töötajate arv kasvas aastaga 23-lt 31-le.
- Varad · 2025
- 1,3 mln €
- Omakapital
- 740 tuh €
- Kohustised
- 522 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 322 €
- Riiklikud maksud
- 75,5 tuh €
- Tööjõumaksud
- 79,0 tuh €
- Töötajaid
- 39,00
Riigihanked
2018–2018 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
764 tuh € · 180 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 1 077 650,00 € · puhaskasum 80 384,00 €
müügitulu 832 141,00 € · puhaskasum 102 363,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 688 371,00 € · puhaskasum 126 909,00 €
müügitulu 536 876,00 € · puhaskasum 56 443,00 €
müügitulu 403 668,00 € · puhaskasum 6 915,00 €
müügitulu 406 517,00 € · puhaskasum 38 968,00 €
müügitulu 529 081,00 € · puhaskasum 54 718,00 €
müügitulu 478 407,00 € · puhaskasum 115 339,00 €
müügitulu 427 081,00 € · puhaskasum 98 182,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Ida-Viru maakond, Narva linn, Tallinna mnt 48-3 · 21005 · kanne 4 · Menetlus: Kanne Ä 40015401 / 4
müügitulu 378 929,00 € · puhaskasum 71 102,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 09.08.2026