Woodbakers AS
Puidu ja puidu esmatöötlustoodete hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 60 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 23 855,00 | 320 393,00 | 0,00 |
| Puhaskasum (€) | -112 719,00 | -1 984 926,00 | -5 785 185,00 |
| Varad (€) | 32 570 850,00 | 30 066 227,00 | 23 344 611,00 |
| Kohustised (€) | 4 658 598,00 | 4 138 901,00 | 3 202 470,00 |
| Omakapital (€) | 27 912 252,00 | 25 927 326,00 | 20 142 141,00 |
| Raha (€) | 742 101,00 | 54 228,00 | 299 073,00 |
| Töötajate arv | 1,00 | 1,00 | 1,00 |
Aastaaruanded · 2023–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 23,3 mln €
- Omakapital
- 20,1 mln €
- Kohustised
- 3,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 36,6 tuh €
- Riiklikud maksud
- 27,8 tuh €
- Tööjõumaksud
- 20,6 tuh €
Muutused
müügitulu 0,00 € · puhaskahjum 5 785 185,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 320 393,00 € · puhaskahjum 1 984 926,00 €
Woodbakers AS: Kanne 21 · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 30
müügitulu 23 855,00 € · puhaskahjum 112 719,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Veskiposti tn 2 · 10138 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 26
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 153 · 11624 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 22
AS Kaamos Timber: Kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 21
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Pärnu mnt 153 · 12618 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 18
Nasdaq CSD SE – Aktsiaraamatu pidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10074289 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne ÄS § 525 lg 2 alusel
28 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Kaamos Group OÜ osalus lõppes: 46,22% · 1 964 510,00 EEK · Menetlus: Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Ä 36108 / 5, Registripiirkonna muutmine K 36219 / 2
28 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 1 · Woodbakers AS: Kanne 1 · Õiguslik vorm muutus: Aktsiaselts · AS · kanne 1 · Menetlus: Kanne Ä 74289 / 8, ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 80049 / 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
Aktsiaselts · AS · kanne 3
18 · kanne 3
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Kaamos Group OÜ osalus lõppes: 46,22% · 1 848 960,00 EEK · Menetlus: Registripiirkonna muutmine K 80049 / 2, Registrikaardi sulgemine piirkonnavahetuse tõttu Ä 74289 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Uue asukoha järgses registriosakonnas registrikaardi avamise kanne
12 · kanne 2
Aktsiaselts · AS · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 06.09.2026