Osaühing HM Investeeringud
Kinnisvara haldus tasu eest või lepingu alusel
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 77 päeva tagasi.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 109 268,00 | 139 976,00 | 94 239,00 | 101 067,00 | 218 207,00 |
| Ärikasum (€) | 21 232,00 | 15 148,00 | 24 514,00 | 28 976,00 | 111 975,00 |
| Puhaskasum (€) | 565 371,00 | -221 820,00 | -104 600,00 | -19 142,00 | 18 947,00 |
| Varad (€) | 2 389 468,00 | 2 106 976,00 | 1 887 455,00 | 1 818 871,00 | 1 754 148,00 |
| Kohustised (€) | 1 284 925,00 | 1 224 253,00 | 1 109 332,00 | 1 059 890,00 | 976 234,00 |
| Omakapital (€) | 1 104 543,00 | 882 723,00 | 778 123,00 | 758 981,00 | 777 914,00 |
| Raha (€) | 51 802,00 | 182 064,00 | 92 552,00 | 96 968,00 | 100 091,00 |
| Töötajate arv | — | — | 2,00 | 2,00 | 0,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 1,8 mln €
- Omakapital
- 778 tuh €
- Kohustised
- 976 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 34,9 tuh €
- Riiklikud maksud
- 13,6 tuh €
- Tööjõumaksud
- 832 €
Muutused
müügitulu 218 207,00 € · puhaskasum 18 947,00 €
müügitulu 101 067,00 € · puhaskahjum 19 142,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 94 239,00 € · puhaskahjum 104 600,00 €
müügitulu 139 976,00 € · puhaskahjum 221 820,00 €
müügitulu 109 268,00 € · puhaskasum 565 371,00 €
müügitulu 84 059,00 € · puhaskasum 46 627,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 2a · 11621 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10074065 / 13
müügitulu 157 166,00 € · puhaskasum 84 883,00 €
müügitulu 88 589,00 € · puhaskasum 8 042,00 €
müügitulu 99 951,00 € · puhaskasum 270 686,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Nõmme linnaosa, Hämariku tn 2a · 11211 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10074065 / 11
müügitulu 84 367,00 € · puhaskasum 37 015,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
12 · kanne 9
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Esimene, deklaratiivne jagunemiskanne (omandava isiku registrikaardile)
52 · kanne 5
Maie Luitsalu – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 74065 / 3
Osaühing HM Investeeringud: Kanne 2 · Menetlus: Jaatav kandeotsus Ä 74065 / 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026