Praks ja Küüts Hambaravi OÜ
Hambaravi
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 111 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.08.2019: Alla 19-aastastele kindlustatutele hambaraviteenuse osutamiseks Saare maakonnas ravi rahastamise lepingu sõlmimine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 140 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 368 542,00 | 463 306,00 | 507 930,00 | 498 844,00 | 539 505,00 |
| Ärikasum (€) | 120 699,00 | 119 769,00 | 140 698,00 | 147 689,00 | 162 443,00 |
| Puhaskasum (€) | 119 885,00 | 119 254,00 | 140 617,00 | 83 674,00 | 164 705,00 |
| Varad (€) | 472 648,00 | 572 783,00 | 686 587,00 | 560 285,00 | 659 328,00 |
| Kohustised (€) | 82 634,00 | 63 515,00 | 36 702,00 | 97 726,00 | 32 064,00 |
| Omakapital (€) | 390 014,00 | 509 268,00 | 649 885,00 | 462 559,00 | 627 264,00 |
| Raha (€) | 35 508,00 | 122 419,00 | 225 841,00 | 115 675,00 | 233 231,00 |
| Töötajate arv | — | — | 6,00 | 3,00 | 3,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 659 tuh €
- Omakapital
- 627 tuh €
- Kohustised
- 32,1 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 14,9 tuh €
- Tööjõumaksud
- 15,5 tuh €
- Töötajaid
- 5,00
Riigihanked
2019–2019 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
- Teadaolev maht
- Vähemalt 121 tuh €
Avaliku sektori maksed
2026
140 tuh € · 73 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 539 505,00 € · puhaskasum 164 705,00 €
müügitulu 498 844,00 € · puhaskasum 83 674,00 €
Varasemad muutused
Ville Kalamees – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10073428 / 13
müügitulu 507 930,00 € · puhaskasum 140 617,00 €
müügitulu 463 306,00 € · puhaskasum 119 254,00 €
müügitulu 368 542,00 € · puhaskasum 119 885,00 €
müügitulu 360 853,00 € · puhaskasum 139 579,00 €
müügitulu 303 127,00 € · puhaskasum 48 917,00 €
müügitulu 229 024,00 € · puhaskasum 67 437,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Kuivastu põik 1-1 · 94601 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10073428 / 11
Urmo Kalamees – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10073428 / 10
müügitulu 199 131,00 € · puhaskasum 46 078,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Saare maakond, Saaremaa vald, Orissaare alevik, Kuivastu mnt 5-1 · 94601 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10073428 / 8
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 145 921,00 € · puhaskasum 30 506,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 4
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.08.2026