Momentin Eesti OÜ
Alkohoolsete jookide hulgimüük
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 115 päeva tagasi.
2024. aastal müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 07.10.2022: ERM toiduainete ostmine.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 379 €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 570 908,00 | 6 329 363,00 | 6 977 752,00 | 9 170 702,00 | 5 450 896,00 |
| Ärikasum (€) | 22 369,00 | 57 904,00 | 127 908,00 | -465 788,00 | -181 373,00 |
| Puhaskasum (€) | 8 653,00 | 40 600,00 | 58 288,00 | -1 073 682,00 | -217 821,00 |
| Varad (€) | 4 341 865,00 | 4 734 918,00 | 5 008 883,00 | 3 126 278,00 | 3 009 872,00 |
| Kohustised (€) | 3 334 689,00 | 3 687 142,00 | 3 902 819,00 | 2 493 896,00 | 2 595 311,00 |
| Omakapital (€) | 1 007 176,00 | 1 047 776,00 | 1 106 064,00 | 632 382,00 | 414 561,00 |
| Raha (€) | 44 625,00 | 1 596,00 | 3 012,00 | 824,00 | 3 681,00 |
| Töötajate arv | — | — | — | 16,00 | 14,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
2024Müügitulu oli olemasolevate andmete suurim.
2019Ettevõte jõudis pärast kahte kahjumiaastat kasumisse.
- Varad · 2025
- 3,0 mln €
- Omakapital
- 415 tuh €
- Kohustised
- 2,6 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (18)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 2,4 mln €
- Riiklikud maksud
- 373 tuh €
- Tööjõumaksud
- 67,1 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Riigihanked
2020–2022 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
379 € · 1 makse
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 5 450 896,00 € · puhaskahjum 217 821,00 €
Renna Ruus – Prokurist: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 23
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 9 170 702,00 € · puhaskahjum 1 073 682,00 €
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 22 · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 22
müügitulu 6 977 752,00 € · puhaskasum 58 288,00 €
müügitulu 6 329 363,00 € · puhaskasum 40 600,00 €
müügitulu 5 570 908,00 € · puhaskasum 8 653,00 €
müügitulu 5 695 122,00 € · puhaskasum 205 101,00 €
müügitulu 5 256 205,00 € · puhaskasum 73 475,00 €
müügitulu 3 979 634,00 € · puhaskahjum 1 045,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos lõppes · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 17
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Siduri tn 3 · 11313 · kanne 16 · Momentin Eesti OÜ: Kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 16
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 3 709 183,00 € · puhaskahjum 82 110,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Lasnamäe linnaosa, Kesk-Sõjamäe tn 2 · 11415 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 14
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 13
Servaali Oy osalus muutus: 100% · 40 100,00 EEK → 100% · 2 562,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10073394 / 8, Tegevusalade kustutamine registrikaardilt Ä 10073394 / 7
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 04.08.2026