Osaühing Medendi
Õendusabi osutamine
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 118 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 5 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 17.07.2019: Koduõendusteenus.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 524 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 577 112,00 | 586 145,00 | 677 220,00 | 849 672,00 | 830 460,00 |
| Ärikasum (€) | 53 826,00 | 66 153,00 | 90 579,00 | 117 739,00 | 107 422,00 |
| Puhaskasum (€) | 43 383,00 | 58 635,00 | 75 695,00 | 100 794,00 | 77 278,00 |
| Varad (€) | 121 034,00 | 132 308,00 | 178 577,00 | 202 316,00 | 188 095,00 |
| Kohustised (€) | 58 767,00 | 54 407,00 | 97 494,00 | 98 255,00 | 107 282,00 |
| Omakapital (€) | 62 267,00 | 77 901,00 | 81 083,00 | 104 061,00 | 80 813,00 |
| Raha (€) | 68 179,00 | 66 271,00 | 60 830,00 | 75 894,00 | 48 098,00 |
| Töötajate arv | — | — | 13,00 | 12,00 | 8,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 188 tuh €
- Omakapital
- 80,8 tuh €
- Kohustised
- 107 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 57,7 tuh €
- Tööjõumaksud
- 56,7 tuh €
- Töötajaid
- 33,00
Riigihanked
2019–2021 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 2
Avaliku sektori maksed
2026
524 tuh € · 19 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 830 460,00 € · puhaskasum 77 278,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Varasemad muutused
müügitulu 849 672,00 € · puhaskasum 100 794,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Ravi tee 4 · 74001 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10073347 / 12
müügitulu 677 220,00 € · puhaskasum 75 695,00 €
müügitulu 586 145,00 € · puhaskasum 58 635,00 €
müügitulu 577 112,00 € · puhaskasum 43 383,00 €
müügitulu 531 607,00 € · puhaskasum 60 380,00 €
müügitulu 478 552,00 € · puhaskasum 46 014,00 €
müügitulu 350 948,00 € · puhaskasum 27 901,00 €
müügitulu 311 453,00 € · puhaskasum 25 634,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Haabneeme alevik, Kaluri tee 5a · 74001 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10073347 / 9
müügitulu 298 540,00 € · puhaskasum 18 205,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
12 · kanne 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
12 · kanne 3
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 08.08.2026