OÜ Venorest
Saunade, solaariumite ja massaažisalongide tegevus jm füüsilise heaoluga seotud teenindus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 133 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 373 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 441 103,00 | 641 681,00 | 654 788,00 | 533 016,00 | 553 970,00 |
| Ärikasum (€) | 33 405,00 | 40 440,00 | 53 794,00 | 37 193,00 | 55 306,00 |
| Puhaskasum (€) | 30 262,00 | 34 887,00 | 46 586,00 | 33 333,00 | 52 638,00 |
| Varad (€) | 235 784,00 | 319 445,00 | 321 145,00 | 338 399,00 | 384 267,00 |
| Kohustised (€) | 153 775,00 | 207 549,00 | 165 889,00 | 154 111,00 | 147 439,00 |
| Omakapital (€) | 82 009,00 | 111 896,00 | 155 256,00 | 184 288,00 | 236 828,00 |
| Raha (€) | 34 762,00 | 25 204,00 | 18 245,00 | 11 527,00 | 15 214,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 10,00 | 10,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 384 tuh €
- Omakapital
- 237 tuh €
- Kohustised
- 147 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 30,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 31,6 tuh €
- Töötajaid
- 12,00
Avaliku sektori maksed
2026
373 tuh € · 45 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 553 970,00 € · puhaskasum 52 638,00 €
müügitulu 533 016,00 € · puhaskasum 33 333,00 €
Varasemad muutused
Sander Sihver – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 30018443 / 8
müügitulu 654 788,00 € · puhaskasum 46 586,00 €
müügitulu 641 681,00 € · puhaskasum 34 887,00 €
müügitulu 441 103,00 € · puhaskasum 30 262,00 €
müügitulu 299 784,00 € · puhaskasum 48 922,00 €
müügitulu 168 775,00 € · puhaskahjum 684,00 €
müügitulu 96 864,00 € · puhaskasum 2 492,00 €
müügitulu 85 797,00 € · puhaskasum 3 216,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Kihnu vald, Linaküla, Tervisekeskuse · 88003 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 30018443 / 5
müügitulu 77 267,00 € · puhaskasum 1 393,00 €
12 · kanne 2
42 · kanne 3
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
18 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026