registrid.ee

10955378 · OsaühingAktiivne

Concentrix Estonia OÜ

Kõnekeskuste tegevus

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 20244,4 mln €↘ 19,7%võrreldes 2023. aastaga
Puhaskasum · 2024226 tuh €↘ 10,4%võrreldes 2023. aastaga
Töötajaid · 2026 3. kv106
Maksuvõlg · 24.09.20260 €

24.09.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast

Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 139 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 12 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

★★★★☆
Registrisse kantud:
Aadress: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 19/1
Telefon: +3726410410
Veel kontakte
KMKR EE100835227 EMTAK 82201

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20232024
Müügitulu (€)5 515 350,004 430 978,00
Puhaskasum (€)252 704,00226 401,00
Varad (€)1 196 216,001 236 405,00
Kohustised (€)598 152,00411 940,00
Omakapital (€)598 064,00824 465,00
Raha (€)579 953,00507 280,00
Töötajate arv197,00138,00

Aastaaruanded · 2023–2024 · summad eurodes

Varad · 2024
1,2 mln €
Omakapital
824 tuh €
Kohustised
412 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (20)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
1,2 mln €
Riiklikud maksud
327 tuh €
Tööjõumaksud
352 tuh €
Töötajaid
106,00

Muutused

Ettevõte lisandus uuesti maksuvõlglaste nimekirja

maksuvõlg 125,00 € · vanima nõude tähtpäev 18.09.2026

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 10073026 / M10

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
Varasemad muutused
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 10073026 / M9

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

2024. aasta majandustulemus

müügitulu 4 430 978,00 € · puhaskasum 226 401,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Majandusaasta periood muutus: 01.12 · 30.11 · kanne 25 · Concentrix Estonia OÜ: Kanne 25 · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 27

Põhikiri
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
Trahvihoiatusmäärus: majandusaasta aruanne esitamata Ä 10073026 / M8

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Maakri tn 19/1 · 10145 · kanne 24 · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 26

2023. aasta majandustulemus

müügitulu 5 515 350,00 € · puhaskasum 252 704,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Webhelp OÜ: Kanne 18 · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 20

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Tartu mnt 63 · 10115 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 18

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10073026 / M7

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

Runway SIA osalus muutus: 100% · 497 007,00 € → 100% · 3 835,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 16

Omanikumuudatus kanti registrisse

Runway SIA osalus muutus: 100% · 3 835,00 € → 100% · 497 007,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 15

Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

Sabiedriba ar ierobežotu atbildibu "RUNWAY" osalus lõppes: 100% · 60 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 10073026 / 14

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10073026 / M6

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10073026 / M5

Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10073026 / M4

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 10073026 / M2

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Puuduste kõrvaldamise määrus Ä 73026 / M1

Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne

Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 6

Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2004. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2003. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 2

Õiguslik vorm muutus

Osaühing · OÜ · kanne 1

Runway International OÜ

Kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 24.07.2026