OÜ INVESTAR
Rahaturufondide ja muude investeerimisfondide tegevus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 141 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2020 | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 57 915,00 | 104 609,00 | 196 067,00 | 48 929,00 | 144 818,00 |
| Ärikasum (€) | 2 519,00 | 7 161,00 | 127 236,00 | -32 109,00 | 80 815,00 |
| Puhaskasum (€) | 526 998,00 | 167 166,00 | 422 874,00 | -49 172,00 | 98 350,00 |
| Varad (€) | 11 339 581,00 | 11 665 731,00 | 10 008 716,00 | 9 804 213,00 | 9 747 122,00 |
| Kohustised (€) | 2 242 364,00 | 2 239 757,00 | 519 939,00 | 364 609,00 | 209 168,00 |
| Omakapital (€) | 9 097 217,00 | 9 425 974,00 | 9 488 777,00 | 9 439 604,00 | 9 537 954,00 |
| Raha (€) | 70 287,00 | 231 003,00 | 331 921,00 | 377 322,00 | 374 488,00 |
Aastaaruanded · 2020–2024 · summad eurodes
- Varad · 2024
- 9,7 mln €
- Omakapital
- 9,5 mln €
- Kohustised
- 209 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 11,1 tuh €
- Riiklikud maksud
- 2,3 tuh €
- Tööjõumaksud
- 1,1 tuh €
- Töötajaid
- 2,00
Muutused
Allkirjastatud
müügitulu 144 818,00 € · puhaskasum 98 350,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 48 929,00 € · puhaskahjum 49 172,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 196 067,00 € · puhaskasum 422 874,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Lelle tn 22 · 11318 · kanne 12 · Menetlus: Kanne Ä 10072997 / 14
müügitulu 104 609,00 € · puhaskasum 167 166,00 €
müügitulu 57 915,00 € · puhaskasum 526 998,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158 · 11317 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10072997 / 13
müügitulu 117 390,00 € · puhaskasum 137 103,00 €
müügitulu 85 670,00 € · puhaskasum 332 527,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158/2 · 11317 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10072997 / 12
müügitulu 60 448,00 € · puhaskahjum 289 291,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Pärnu mnt 158 · 11317 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10072997 / 9
müügitulu 42 493,00 € · puhaskasum 20 187,00 €
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 16.08.2026