Lapavira OÜ
Magevee-vesiviljelus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 154 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid sama palju kui 2025. aasta samas kvartalis.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2017 | 2018 | 2019 | 2020 | 2021 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 709 184,00 | 686 525,00 | 637 019,00 | 744 115,00 | 431 029,00 |
| Ärikasum (€) | 110 894,00 | 147 543,00 | 49 620,00 | 43 654,00 | 1 276,00 |
| Puhaskasum (€) | 110 909,00 | 147 551,00 | 49 632,00 | 43 668,00 | 1 284,00 |
| Varad (€) | 3 683 185,00 | 3 923 914,00 | 3 857 088,00 | 4 329 850,00 | 4 637 933,00 |
| Kohustised (€) | 2 174 545,00 | 2 267 723,00 | 2 151 265,00 | 2 580 359,00 | 2 887 157,00 |
| Omakapital (€) | 1 508 640,00 | 1 656 191,00 | 1 705 823,00 | 1 749 491,00 | 1 750 776,00 |
| Raha (€) | 48 276,00 | 87 541,00 | 172 580,00 | 34 020,00 | 218 771,00 |
Aastaaruanded · 2017–2021 · summad eurodes
- Varad · 2021
- 4,6 mln €
- Omakapital
- 1,8 mln €
- Kohustised
- 2,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (16)
2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 9,2 tuh €
- Riiklikud maksud
- 4,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 4,3 tuh €
- Töötajaid
- 4,00
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
Allkirjastatud
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel
Varasemad muutused
müügitulu 431 029,00 € · puhaskasum 1 284,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Viimsi alevik, Nelgi tee 12 · 74001 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10072753 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 744 115,00 € · puhaskasum 43 668,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Vanapere tee 14 · 74013 · kanne 9 · Menetlus: Kanne Ä 10072753 / 10
müügitulu 637 019,00 € · puhaskasum 49 632,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Tehase tee 4 · 74013 · kanne 8 · Menetlus: Kanne Ä 10072753 / 9
müügitulu 686 525,00 € · puhaskasum 147 551,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Viimsi vald, Püünsi küla, Vanapere tee 14 · 74013 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 10072753 / 8
müügitulu 709 184,00 € · puhaskasum 110 909,00 €
müügitulu 641 874,00 € · puhaskasum 99 843,00 €
600 000,00 € · pandipidaja Maaelu Edendamise Sihtasutus
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 20.08.2026