Osaühing TLG HOTELL
Hotellid
10.09.2026 võitis hanke: Koolitus- ja seminariruumide rent.
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 158 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 380 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 5 787 000,00 | 17 880 000,00 | 20 464 000,00 | 20 778 000,00 | 21 330 000,00 |
| Ärikasum (€) | -5 216 000,00 | -2 971 000,00 | -1 267 000,00 | -1 593 000,00 | -827 000,00 |
| Puhaskasum (€) | -6 443 000,00 | -12 106 000,00 | -5 843 000,00 | -4 688 000,00 | -1 499 000,00 |
| Varad (€) | 68 263 000,00 | 53 143 000,00 | 51 002 000,00 | 41 602 000,00 | 32 077 000,00 |
| Kohustised (€) | 60 398 000,00 | 59 916 000,00 | 63 618 000,00 | 40 906 000,00 | 31 880 000,00 |
| Omakapital (€) | 7 865 000,00 | -6 773 000,00 | -12 616 000,00 | 696 000,00 | 197 000,00 |
| Raha (€) | 12 153 000,00 | 1 259 000,00 | 7 039 000,00 | 5 205 000,00 | 3 978 000,00 |
| Töötajate arv | — | — | 318,00 | 319,00 | 298,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 32,1 mln €
- Omakapital
- 197 tuh €
- Kohustised
- 31,9 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (19)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Riiklikud maksud
- 663 tuh €
- Tööjõumaksud
- 712 tuh €
- Töötajaid
- 284,00
Riigihanked
2019–2026 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 15
- Teadaolev maht
- Vähemalt 1,3 mln €
Avaliku sektori maksed
2026
380 tuh € · 140 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 21 330 000,00 € · puhaskahjum 1 499 000,00 €
Aktsiaselts Tallink Grupp osalus muutus: 100% · 50 000,00 € → 100% · 60 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 35
Varasemad muutused
müügitulu 20 778 000,00 € · puhaskahjum 4 688 000,00 €
Aktsiaselts Tallink Grupp osalus muutus: 100% · 40 000,00 € → 100% · 50 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 34
Aktsiaselts Tallink Grupp osalus muutus: 100% · 30 000,00 € → 100% · 40 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 32
müügitulu 20 464 000,00 € · puhaskahjum 5 843 000,00 €
müügitulu 17 880 000,00 € · puhaskahjum 12 106 000,00 €
müügitulu 5 787 000,00 € · puhaskahjum 6 443 000,00 €
Aktsiaselts Tallink Grupp osalus muutus: 100% · 10 000,00 € → 100% · 30 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 30
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 5 911 000,00 € · puhaskahjum 9 709 000,00 €
Ave Svarts – Juhatuse liige: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 29
müügitulu 19 567 000,00 € · puhaskahjum 3 012 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sadama tn 7 · 10111 · kanne 27 · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 27
müügitulu 24 296 000,00 € · puhaskahjum 1 970 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Sadama tn 5 // 7 · 10111 · kanne 25 · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 25
müügitulu 26 239 000,00 € · puhaskahjum 11 115 000,00 €
Aktsiaselts Tallink Grupp osalus muutus: 100% · 2 556,00 € → 100% · 10 000,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072636 / 23
müügitulu 24 779 000,00 € · puhaskahjum 671 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
47 · kanne 10
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.09 · 31.08 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 11.08.2026