OÜ Mägede
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
17.10.2026 · Ettevõte kadus avalikust maksuvõlglaste nimekirjast
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 162 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 111 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 1 086 094,00 | 2 135 474,00 | 1 873 366,00 | 1 381 268,00 | 815 890,00 |
| Ärikasum (€) | 601 633,00 | 736 002,00 | 273 659,00 | 196 761,00 | -20 517,00 |
| Puhaskasum (€) | 572 802,00 | 698 180,00 | 165 012,00 | 80 593,00 | -99 359,00 |
| Varad (€) | 4 026 464,00 | 5 322 033,00 | 5 836 567,00 | 5 767 304,00 | 5 687 117,00 |
| Kohustised (€) | 1 343 893,00 | 1 957 282,00 | 2 323 781,00 | 2 182 527,00 | 2 214 199,00 |
| Omakapital (€) | 2 682 571,00 | 3 364 751,00 | 3 512 786,00 | 3 584 777,00 | 3 472 918,00 |
| Raha (€) | 26 371,00 | 57 696,00 | 3 711,00 | 6 955,00 | 148 436,00 |
| Töötajate arv | — | — | 5,00 | 6,00 | — |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 5,7 mln €
- Omakapital
- 3,5 mln €
- Kohustised
- 2,2 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 446 tuh €
- Riiklikud maksud
- 57,2 tuh €
- Tööjõumaksud
- 13,2 tuh €
- Töötajaid
- 6,00
Avaliku sektori maksed
2026
111 tuh € · 14 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
maksuvõlg 167,70 € · vanima nõude tähtpäev 15.10.2026
müügitulu 815 890,00 € · puhaskahjum 99 359,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 1 381 268,00 € · puhaskasum 80 593,00 €
müügitulu 1 873 366,00 € · puhaskasum 165 012,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 2 135 474,00 € · puhaskasum 698 180,00 €
müügitulu 1 086 094,00 € · puhaskasum 572 802,00 €
müügitulu 1 262 260,00 € · puhaskasum 300 845,00 €
müügitulu 1 272 885,00 € · puhaskasum 804 696,00 €
müügitulu 829 773,00 € · puhaskasum 40 095,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Järva maakond, Järva vald, Taadikvere küla, Essa-Reinu · 72408 · kanne 7 · Menetlus: Kanne Ä 30028795 / 7
müügitulu 801 748,00 € · puhaskasum 236 668,00 €
müügitulu 663 854,00 € · puhaskasum 45 857,00 €
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 19.08.2026