Osaühing Järelpinge Inseneribüroo
Silla- ja tunneliehitus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 183 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 2 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 16.10.2025: Riigitee 4 (E67) Tallinn-Pärnu-Ikla km 70,2-78,8 Haimre-Konuvere lõigu 2+2 sõidurajaga maantee ehitamine.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 2 843 643,00 | 3 346 551,00 | 5 141 844,00 | 6 403 150,00 | 16 660 735,00 |
| Ärikasum (€) | 221 151,00 | 193 015,00 | 1 009 555,00 | 801 570,00 | 1 512 099,00 |
| Puhaskasum (€) | 198 339,00 | 170 677,00 | 1 025 024,00 | 783 824,00 | 1 423 925,00 |
| Varad (€) | 3 917 086,00 | 4 402 498,00 | 4 852 600,00 | 6 222 487,00 | 11 590 550,00 |
| Kohustised (€) | 1 001 643,00 | 1 416 378,00 | 941 456,00 | 2 027 519,00 | 5 952 867,00 |
| Omakapital (€) | 2 915 443,00 | 2 986 120,00 | 3 911 144,00 | 4 194 968,00 | 5 637 683,00 |
| Raha (€) | 1 778 416,00 | 1 227 679,00 | 2 464 548,00 | 3 035 845,00 | 3 971 103,00 |
| Töötajate arv | — | — | 9,00 | 11,00 | 13,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 11,6 mln €
- Omakapital
- 5,6 mln €
- Kohustised
- 6,0 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 7,3 mln €
- Riiklikud maksud
- 765 tuh €
- Tööjõumaksud
- 101 tuh €
- Töötajaid
- 11,00
Riigihanked
2018–2025 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 28
- Teadaolev maht
- Vähemalt 393 mln €
Avaliku sektori maksed
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 16 660 735,00 € · puhaskasum 1 423 925,00 €
müügitulu 6 403 150,00 € · puhaskasum 783 824,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 5 141 844,00 € · puhaskasum 1 025 024,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivaoja tn 6 · 10155 · kanne 13 · Menetlus: Kanne Ä 10072288 / 13
müügitulu 3 346 551,00 € · puhaskasum 170 677,00 €
müügitulu 2 843 643,00 € · puhaskasum 198 339,00 €
müügitulu 2 306 822,00 € · puhaskasum 254 955,00 €
müügitulu 2 995 502,00 € · puhaskasum 278 385,00 €
müügitulu 2 943 878,00 € · puhaskasum 459 551,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivaoja tn 6 · 10155 · kanne 11 · Menetlus: Kanne Ä 10072288 / 11
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Ettevõtte aadress muutus: Harju maakond, Tallinn, Kesklinna linnaosa, Liivaoja tn 6-27 · 10155 · kanne 10 · Menetlus: Kanne Ä 10072288 / 10
müügitulu 3 957 014,00 € · puhaskasum 389 725,00 €
Nasdaq CSD SE – Osade registripidaja: Seos algas · Menetlus: Kanne Ä 10072288 / 8
müügitulu 2 088 676,00 € · puhaskasum 184 901,00 €
OÜ Mad Force osalus muutus: 100% · 40 000,00 EEK → 100% · 2 556,00 € · Menetlus: Kanne Ä 10072288 / 6
12 · kanne 5
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
18 · kanne 3
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026