registrid.ee

10942795 · OsaühingAktiivne

osaühing Forest Haldus

Muu jaemüük väljaspool kauplusi, kioskeid ja turge

Halda ettevõtet

Halda oma ettevõtte lehte

Tasuta saad:

  • lisada ettevõtte logo
  • lisada tutvustusteksti
  • peita avalikke kontakte

Kinnitatud e-post peab ühtima ettevõtte registrikontaktiga. Aadressi peita ei saa.

Müügitulu · 2025317 tuh €↗ 66,4%võrreldes 2024. aastaga
Puhaskasum · 2025169 tuh €
Töötajaid · 2026 3. kv3

Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 178 päeva tagasi.

2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra vähem kui 2025. aasta samas kvartalis.

2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 29,8 tuh €.

★★★★★
Registrisse kantud:
Aadress: Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla, Puidutööstuse/2
Telefon: +372 5240635
Veel kontakte
KMKR EE100828917 EMTAK 47991

Majandus

Aastaaruannete näitajad; rahasummad eurodes
Näitaja20212022202320242025
Müügitulu (€)398 954,00513 918,00139 573,00190 346,00316 685,00
Ärikasum (€)121 226,00103 099,00-115 636,00-54 793,00175 358,00
Puhaskasum (€)121 053,0097 678,00-120 696,00-58 543,00168 899,00
Varad (€)1 017 892,001 110 509,00968 665,00874 205,001 000 526,00
Kohustised (€)49 708,0064 647,0063 499,0047 582,0030 004,00
Omakapital (€)968 184,001 045 862,00905 166,00826 623,00970 522,00
Raha (€)224 709,00288 713,00132 320,0040 038,00161 334,00
Töötajate arv——4,004,003,00

Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes

Varad · 2025
1,0 mln €
Omakapital
971 tuh €
Kohustised
30,0 tuh €

Aruanded ja dokumendid

Äriregister
Põhikiri2025. aasta aruanne2024. aasta aruanne2023. aasta aruanne
Veel dokumente (20)2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanne

Maksud ja tööjõud

Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv

Deklareeritud käive
40,6 tuh €
Riiklikud maksud
12,5 tuh €
Tööjõumaksud
5,5 tuh €
Töötajaid
3,00

Avaliku sektori maksed

2026

29,8 tuh € · 3 makset

Maksjad

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet29,8 tuh €

Viimased maksed

Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet25,7 tuh €
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet1,2 tuh €
Põllumajanduse Registrite ja Informatsiooni Amet2,9 tuh €
Kõik maksed →

Muutused

Esitati 2025. aasta majandusaasta aruanne
2025. aasta majandustulemus

müügitulu 316 685,00 € · puhaskasum 168 899,00 €

Esitati 2024. aasta majandusaasta aruanne
2024. aasta majandustulemus

müügitulu 190 346,00 € · puhaskahjum 58 543,00 €

Varasemad muutused
Esitati 2023. aasta majandusaasta aruanne
2023. aasta majandustulemus

müügitulu 139 573,00 € · puhaskahjum 120 696,00 €

Esitati 2022. aasta majandusaasta aruanne
2022. aasta majandustulemus

müügitulu 513 918,00 € · puhaskasum 97 678,00 €

Esitati 2021. aasta majandusaasta aruanne
2021. aasta majandustulemus

müügitulu 398 954,00 € · puhaskasum 121 053,00 €

Esitati 2020. aasta majandusaasta aruanne
2020. aasta majandustulemus

müügitulu 336 873,00 € · puhaskasum 197 284,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla, Puidutööstuse/2 · 66009 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 17

Esitati 2019. aasta majandusaasta aruanne
2019. aasta majandustulemus

müügitulu 268 399,00 € · puhaskasum 74 722,00 €

Esitati 2018. aasta majandusaasta aruanne
2018. aasta majandustulemus

müügitulu 271 366,00 € · puhaskasum 80 839,00 €

Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla, Puidutööstuse · 66009 · kanne 16 · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 16

Esitati 2017. aasta majandusaasta aruanne
Registriandmete muudatus kanti registrisse

Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Saru küla · 66001 · kanne 14 · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 14

2017. aasta majandustulemus

müügitulu 420 874,00 € · puhaskasum 191 245,00 €

Esitati 2016. aasta majandusaasta aruanne
2016. aasta majandustulemus

müügitulu 88 124,00 € · puhaskasum 24 554,00 €

Esitati 2015. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2014. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

OÜ Gregorius Invest osalus muutus: 100% · 531 347,00 € → 100% · 540 347,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 12

Esitati 2013. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2012. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2011. aasta majandusaasta aruanne
Põhikiri
Omanikumuudatus kanti registrisse

OÜ Gregorius Invest osalus muutus: 100% · 171 347,00 € → 100% · 531 347,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 10

Esitati 2010. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

OÜ Gregorius Invest osalus muutus: 100% · 2 681 000,00 EEK → 100% · 171 347,00 € · Menetlus: Kanne Ä 20024782 / 9

Esitati 2009. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2008. aasta majandusaasta aruanne
Muutmiskanne

12 · kanne 7

Omanikumuudatus kanti registrisse

OÜ Gregorius Invest osalus muutus: 62,73% · 1 279 000,00 EEK → 69,62% · 1 742 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 24782 / 6

Esitati 2007. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2006. aasta majandusaasta aruanne
Omanikumuudatus kanti registrisse

OÜ GREGORIUS INVEST osalus muutus: 95,75% · 902 000,00 EEK → 96,78% · 1 202 000,00 EEK · Menetlus: Kanne Ä 24782 / 4

Esitati 2005. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2004. aasta majandusaasta aruanne
Esitati 2003. aasta majandusaasta aruanne
Õiguslik vorm muutus

Osaühing · OÜ · kanne 1

osaühing Forest Haldus

Kanne 1

Majandusaasta periood muutus

01.01 · 31.12 · kanne 1

Ettevõtte staatus muutus

Registrisse kantud · kanne 1

Esmakanne

2 · kanne 1

Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 07.08.2026