SÄNNA PÕLLUMEES OÜ
Teravilja- (v.a riis), kaunvilja- ja õlitaimeseemnete kasvatus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 232 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 1 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
Viimase teadaoleva hankevõidu teade avaldati 24.09.2021: Lumetõrje teenuse ost Antsla vallas 2020-2023.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 75,1 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 778 291,00 | 1 085 035,00 | 1 058 371,00 | 715 168,00 | 657 370,00 |
| Ärikasum (€) | 6 533,00 | 95 741,00 | -121 266,00 | -302 846,00 | 1 354 742,00 |
| Puhaskasum (€) | -26 251,00 | 57 570,00 | -188 148,00 | -365 671,00 | 1 333 702,00 |
| Varad (€) | 2 990 402,00 | 3 018 586,00 | 3 266 647,00 | 2 998 404,00 | 2 948 142,00 |
| Kohustised (€) | 1 502 433,00 | 1 473 047,00 | 1 909 256,00 | 1 964 035,00 | 607 495,00 |
| Omakapital (€) | 1 487 969,00 | 1 545 539,00 | 1 357 391,00 | 1 034 369,00 | 2 340 647,00 |
| Raha (€) | 45 210,00 | 27 843,00 | 11 765,00 | 1 383,00 | 2 447,00 |
| Töötajate arv | — | — | 7,00 | 6,00 | 5,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 2,9 mln €
- Omakapital
- 2,3 mln €
- Kohustised
- 607 tuh €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 164 tuh €
- Riiklikud maksud
- 16,4 tuh €
- Tööjõumaksud
- 17,5 tuh €
- Töötajaid
- 7,00
Riigihanked
2020–2020 · Riigihangete register
- Võidetud hankeid
- 1
Avaliku sektori maksed
2026
75,1 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 657 370,00 € · puhaskasum 1 333 702,00 €
müügitulu 715 168,00 € · puhaskahjum 365 671,00 €
Varasemad muutused
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Teine, konstitutiivne ühinemiskanne (ühendava isiku registrikaardile)
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 058 371,00 € · puhaskahjum 188 148,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
müügitulu 1 085 035,00 € · puhaskasum 57 570,00 €
müügitulu 778 291,00 € · puhaskahjum 26 251,00 €
müügitulu 795 150,00 € · puhaskasum 71 938,00 €
müügitulu 687 776,00 € · puhaskasum 124 424,00 €
müügitulu 640 291,00 € · puhaskasum 114 840,00 €
müügitulu 651 344,00 € · puhaskasum 60 589,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Karaski küla, Koolitare · 66231 · kanne 6 · Menetlus: Kanne Ä 20024963 / 6
Ettevõtte aadress muutus: Võru maakond, Rõuge vald, Sänna / Sännä küla, Koolitare · 66231 · kanne 5 · Menetlus: Kanne Ä 20024963 / 5
müügitulu 488 290,00 € · puhaskasum 45 646,00 €
1 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
12 · kanne 2
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel
1 000 000,00 EEK · pandipidaja aktsiaselts Hansapank
21 · kanne 1
Osaühing · OÜ · kanne 1
41 · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 31.08.2026