AQ Lasertool OÜ
Mehaaniline metallitöötlus
Ettevõte kanti registrisse 23 aastat ja 150 päeva tagasi.
2026. aasta III kvartalis oli töötajaid 8 võrra rohkem kui 2025. aasta samas kvartalis.
2026. aastal sai ettevõte avalikult sektorilt makseid kokku 4,6 tuh €.
Veel kontakte
Majandus
| Näitaja | 2021 | 2022 | 2023 | 2024 | 2025 |
|---|---|---|---|---|---|
| Müügitulu (€) | 44 745 000,00 | 56 578 000,00 | 46 808 000,00 | 41 415 000,00 | 45 272 000,00 |
| Ärikasum (€) | 4 079 000,00 | 2 421 000,00 | 5 242 000,00 | 5 691 000,00 | 6 802 000,00 |
| Puhaskasum (€) | 4 073 000,00 | 2 450 000,00 | 5 309 000,00 | 3 139 000,00 | 4 717 000,00 |
| Varad (€) | 41 830 000,00 | 35 729 000,00 | 41 586 000,00 | 33 203 000,00 | 33 009 000,00 |
| Kohustised (€) | 9 202 000,00 | 6 529 000,00 | 7 077 000,00 | 7 555 000,00 | 10 144 000,00 |
| Omakapital (€) | 32 628 000,00 | 29 200 000,00 | 34 509 000,00 | 25 648 000,00 | 22 865 000,00 |
| Raha (€) | 12 479 000,00 | 11 617 000,00 | 2 076 000,00 | 1 659 000,00 | 1 466 000,00 |
| Töötajate arv | — | — | 223,00 | 220,00 | 232,00 |
Aastaaruanded · 2021–2025 · summad eurodes
- Varad · 2025
- 33,0 mln €
- Omakapital
- 22,9 mln €
- Kohustised
- 10,1 mln €
Aruanded ja dokumendid
ÄriregisterVeel dokumente (20)
2022. aasta aruanne2021. aasta aruanne2020. aasta aruanne2019. aasta aruanne2018. aasta aruanne2017. aasta aruanne2016. aasta aruanne2015. aasta aruanne2014. aasta aruanne2013. aasta aruanne2012. aasta aruanne2011. aasta aruanne2010. aasta aruanne2009. aasta aruanne2008. aasta aruanne2007. aasta aruanne2006. aasta aruanne2005. aasta aruanne2004. aasta aruanne2003. aasta aruanneMaksud ja tööjõud
Maksu- ja Tolliamet · 2026 3. kv
- Deklareeritud käive
- 12,9 mln €
- Riiklikud maksud
- 721 tuh €
- Tööjõumaksud
- 767 tuh €
- Töötajaid
- 242,00
Avaliku sektori maksed
2026
4,6 tuh € · 8 makset
Maksjad
Viimased maksed
Muutused
müügitulu 45 272 000,00 € · puhaskasum 4 717 000,00 €
müügitulu 41 415 000,00 € · puhaskasum 3 139 000,00 €
Varasemad muutused
müügitulu 46 808 000,00 € · puhaskasum 5 309 000,00 €
müügitulu 56 578 000,00 € · puhaskasum 2 450 000,00 €
müügitulu 44 745 000,00 € · puhaskasum 4 073 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
müügitulu 35 111 000,00 € · puhaskasum 3 391 000,00 €
müügitulu 42 462 000,00 € · puhaskasum 1 554 000,00 €
57 189,00 € · pandipidaja Tehdassijoitus Oy
60 378,00 € · pandipidaja Mika Antero Kettula
68 762,00 € · pandipidaja Majalis Oy
müügitulu 41 728 000,00 € · puhaskasum 1 361 000,00 €
20 000,00 € · pandipidaja Taloushallinto P. Tarvainen Oy
57 189,00 € · pandipidaja Tehdassijoitus Oy
60 378,00 € · pandipidaja Mika Antero Kettula
350 000,00 € · pandipidaja Erkki Veikkolainen
68 762,00 € · pandipidaja Majalis Oy
8 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
2 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Pärnu linn, Lemmetsa küla, Lagre tee 2 · 88311 · kanne 17 · Menetlus: Kanne Ä 30018264 / 17
müügitulu 38 581 000,00 € · puhaskasum 2 770 000,00 €
Ettevõtte aadress muutus: Pärnu maakond, Audru vald, Lemmetsa küla, Lagre tee 2 · 88311 · kanne 15 · Menetlus: Kanne Ä 30018264 / 15
müügitulu 32 661 000,00 € · puhaskasum 2 107 000,00 €
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Puudused kõrvaldatud · Jõustub kinnitamisel · Muutmiskanne
Aros Quality Group AB osalus muutus: 100% · 4 000 000,00 EEK → 100% · 255 646,00 € · Menetlus: Kanne Ä 30018264 / 11
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
Majandusaasta periood muutus: 01.01 · 31.12 · kanne 5 · AQ Lasertool OÜ: Kanne 5 · Menetlus: ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 20198 / 3, Kanne Ä 18264 / 5, ÄS §33 lg 7.1 täitmine K 20198 / 4
Jõustunud · Jõustub kande tegemisel · Muutmiskanne
8 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
21 · kanne 2
2 000 000,00 EEK · pandipidaja AS Hansapank
21 · kanne 1
Jõustunud · Muutmiskanne
Kanne 2
12 · kanne 2
Osaühing · OÜ · kanne 1
Kanne 1
01.01 · 31.12 · kanne 1
Registrisse kantud · kanne 1
2 · kanne 1
Äriregistri kanne ↗ · Registriandmeid uuendatud 22.07.2026